implant fiyatları

İmplant fiyatları  her yıl açıklanan kemik içi implant diş fiyatının üstüne seçeceğiniz implant markasının belirlediği fiyatı toplamanız ile bulunur.

Kliniğimizde her zaman türk diş hekimleri birliğinin açıkladığı kemik içi implant fiyatı tarifesi üzerinden hesaplanır o yüzden fiyat politikamız şeffaf ve hesaplanabilirdir.

Klinik olarak kafa karışıklığına neden olan fiyat konusunu en basite indirebilmek için implant fiyatları 2024 yılı için hesaplama motoru geliştirdik sizlerde hem implant, diş kaplamalar ve diğer tüm diş tedavileriniz için tdb fiyat tarifesi destekli implant fiyatları hesaplama motorunu kullanın.

İmplant Fiyatları 2024 Yılında Ne Kadar Oldu?

Türk diş hekimleri açıkladığı yeni fiyatlar çerçevesinde kliniklerin uyması gereken implant materyali hariç fiyat 3005 tl +  buna seçeceniğiz implant markasının belirlediği implant materyali eklenir. Alttaki tablodan veya hesaplama aracından tam tedavinizin yaklaşık fiyatını öğrenebilirsiniz. Kliniğimizde uygulanan implant markaları ve o implantların fiyatlarını öğrenmek için tıklayın.

TDB 2024 Yılı Fiyatları İçerir ( materyal fiyatları hariçtir )KDV Dahil %8
Kemik İçi İmplant fiyatları (Materyal ücreti dahil değildir)
4005 TL
Sert doku greftleme ( Kemik Tozu )1255 TL
Overdenture Protez5035 TL
İmplant Üstü Veneer Kron ( Zirkonyum kaplama )4005 TL
İmplant Çıkartılması940 TL
Tam Seramik Kron ( Metal Desteksiz Porselen ) 3760 TL
Diş Çekimi 550 TL

İmplant fiyatlarını etkileyen faktörler şu şekilde sıralanabilir:

 • Çene kemiği yapısı
 • Eksik diş sayısı
 • Kullanılacak implant markası
 • İmplant üstü porselen türü
 • Ağız ve çene kapanış şekli
 • Kemik tozu, kemik örtüsü gibi ekstra malzeme kullanılma ihtimali
 • Planlanan implant tedavisi protokolü
 • İmplant üstü geçici protez yapılma ihtimali 

2024 yılında implant fiyatını etkileyen faktörler aşağıdaki gibidir:

 • Kullanılan diş implantının markası ( Aslen en etkili fiyatı belirleyen maddedir. )
 • Hekimin tecrübesi (arttıkça fiyat da o oranda artacaktır.)
 • Hastanın çene yapısı, ağız ve dişlerin durumu
 • Kaç tane implant uygulaması yapılacağı
 • Ödeme şekli
 • Tedaviyi uygulayan kliniğin implant fiyatlarını belirleyen sektörlerdir

İmplant Fiyatları Hesaplama Motoru

Lütfen alttaki butondan tedavi fiyatlarını ihtiyacınız olan tedavileri seçerek türk diş hekimleri fiyatları ile hazırlanmış özel yazılımdan inceleyiniz.

Not: implant fiyatları motoru 03-06-2023 tarihi itibari ile güncellenmiştir.

[]
1Step 1
Türk Diş Hekimleri Tarifesince Hazırlanmış İmplant Fiyatları Hesaplama Motoru
Seçim yaptıkça formun en altında ücretler otomatik hesaplanacaktır.
İmplant menşei( İmplant Materyal Ücreti Hariç)implant yaptıracaksanız lütfen seçiniz. seçim sonrası implant adetinide belirtiniz.
Lütfen Diş Kaplamanızı Seçiniz!implant sonrası üstüne kaplanacak kron seçimi yapınız. seçim sonrası lütfen adetini belirtiniz.
Kemik Tozu ( Greft Ücreti Hariç )kemik tozu gerekiyor mu?
Diş Temizliğiihtiyacınız var mı?
Diş Beyazlatmaihtiyacınız var mı?
Estetik Kaplamalütfen görsel sıkıntılarınız var ise ve gülüş tasarımı gibi ihtiyaçlarınız için seçim yapınız.
Panaromik Röntgeneğer panaromik röntgeniniz var ise belirtiniz
Bu fiyatlar TDB listesi baz alınarak düzenlenmiştir. Alttaki Toplam fiyata materyal fiyatları hariçtir yasa gereği kliniği arayıp toplam ücreti öğrenmelisiniz.

Tahmini Toplam [ ( FIELD15 * FIELD43 ) + ( FIELD55 * FIELD56 ) + ( FIELD39 * FIELD46 ) + FIELD37 + FIELD38 + FIELD41 + FIELD48 + FIELD49 + FIELD50 + FIELD51 + FIELD53 + FIELD54 ] TL

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
İstanbul İmplant

 

implant fiyatlari ne kadar

 

İmplant Fiyatları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Tek İmplant Fiyatı Ne Kadar?

Tek diş eksikliğiniz de köprü yaptırıp sağ ve sol dişlerinizi kestirmek yerine özellikle implant yaptırmak daha mantıklıdır. Diğer dişlere dokonulmadan tdb implant fiyatı 4690 tl + implant materyal ücreti ile + zirkonyum kaplama fiyatı 2930 tl toplam 7620tl ve implant materyal ücretine 1 tek diş implant yaptırabilirsiniz.

tek diş implant

Devlet Hastanesinde İmplant Ne Kadar?

Devlet hastanelerinde kıymetli metal içeren implant desteği yoktur, bazı kurul sonuçları durumlarında 90tl ile 120 tl arasında implant başına destek verilebilmektedir.

Medigma İmplant Fiyatları Ne Kadar?

Almanya Wehingen merkezli implant markası olan Medigma Gmbh, Türkiye başta olmak üzere Avrupa’da ve dünyada en yaygın kullanılan markalardan bir tanesi. Türkiye’de yaptığı son atılım ile şuan en çok kullanılan implantlardan biri oldu, kliniğimizde de yaygın kullandığımız implant fiyatı ile tercih edilen tamamen Alman implantı.

medigma implant fiyatlari

medigma implant fiyatlari

Straumann İmplant Ne Kadar?

Straumann implant fiyatı euro kurları ve firmanın o dönemdeki fiyat polkitikası ile alakalı olmak üzere değişmektedir. Yinede straumann implantların gerek piyasadaki en eski implantlardan olması gerek en bilinen implantlardan olması nedeniyle pahalı olabileceğini unutmayınız.

Straumann Implant

Straumann Implant

İmplant Tedavisi Neden Yapılır Fiyatları Nedir?

İmplant tedavisi ve fiyatları bir veya bir kaç diş eksikliğinin yanı sıra, tek çene veya 2 çene üzerinde hiç dişi olmayan kişilerin sağlıklı çiğneme, rahat konuşma ve daha estetik bir görüntü için kemik içine uygulanan diş kökü protezidir. İmplantlar titanium veya zirkonyum materyalinden olabilmektedir. Fiyatları ise Tdb nin her yıl açıklanan fiyatı ile implant materyalinin ücretinin toplamı ile belirlenir.

İmplant Abutment Fiyatı Nedir?

İmplant abutmentleri implantın bir parçası olarak görülür ve 3 aylık iyileşme sürecinde ücretsiz olarak üzerine Zirkonyum veya Porselen diş yapmak amacıyla alt yapı olarak yerleştirilir.

Medentika İmplant Fiyatı Nedir?

İstanbul implant olarak kliniğimizde Straumann grubun alman Medentika implantı kullanılmaktadır. İmplant fiyatları olarak hem yüksek kaliteli hem uygun fiyatlı çözüm sunmakta. İmplantı lütfen straumann websitesinden inceleyiniz.

2005 yılında kurulan Medentika özellikle son yıllarda Straumann implantın üst yapılarını yapmasıyla tanınıyordu. 2013 yılında Straumann Group bünyesine katılıp implant üretimine katılan Medentika implant fiyat olarak oldukça uygun olarak İstanbul implant kliniğimizde uygulanmaya başladı. Tdb nin listelediği implant fiyatı olan 2690 tl + medentika implant birim ücreti ile uygulama yapmaktayız. Yasa gereği toplam implant fiyatını kliniğimizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Medentika Implant

Medentika İmplant Fiyatları

İmplant Direct Fiyatı Nedir?

Uzun yıllardır Amerika’da üretimi yapılan implant direct implantlar universal bağlantı yapısı fda onayı ve uygun fiyatı ile dünyanın nerdeyse tümüne ihraç edilir düzeye gelmiş durumda. İstanbul implant olarak dağıtıcı firması ile yaptığımız anlaşma sonucunda çok uygun fiyatlarla çok kaliteli implantın uygulanması mümkün oldu. Tdb nin listelediği implant fiyatı 2070 tl ve implant direct implantın materyal fiyatını lütfen kliniği arayarak öğreniz.

Kliniğimizde Uygulanan İmplantlar ve Fiyatları

Medigma implant (alman)
Ires implantı (İsviçre)
Venüs marka implant (yerli)
Bilimplant marka implant (yerli)
Bego implant (alman)
Straumann implant (İsviçre)
z-system seramik implant

Yasa gereği implant materyal dahil fiyatları yayınlamak yasak olduğu için ayrıntılı fiyatı whatsapp üzerinden sorunuz. 3005 tl cerrahi ücret + materyal ücreti ile ve mevcut indirim ve kampanyalar için bize canlı destekten danışabilirsiniz.

İmplant Üstü Zirkonyum Fiyatı Neden Ayrıca Ödenir?

Genel olarak ise zirkonyum kaplama dişin kesilerek üstünün laboratuvarda özel ölçüler sonucu hazırlanan kronun yapıştırılması ile yapılır, eksik dişlerinizin yerine yapılan implantın abutment parçası kesik diş görevi görmekte olup, üstüne yapılacak zirkonyum kaplama ayrı iş olup ayrı ücretlendirilir. Bu konuda normal diş üzerine yapılan zirkonyum kaplama ile implant üstü zirkonyum kaplama arasında bazı kliniklerde ödeme farkı çıkabilmektedir. Ayrıntılı zirkonyum kaplama fiyatlarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Yerli İmplant İle İthal İmplant Arasındaki Fiyat Farkı Nereden Oluşuyor?

Yerli implant ile ithal implant arasında ciddi fiyat farkları oluşuyor, bu fark genelde kalite farkı gibi görünse de aslen bu fiyat aralığı yerli implantın gümrük handikabı olmaması ve döviz ile fiyatlanıyor olmamasından kaynaklanıyor. Başarılı yerli implantları sizin için değerlendirdir.

 

İmplant Pahalı mı?

İmplant fiyatları nispeten yüksek olsa da implant diş, doğal dişe en yakın sonuçları verir. Çünkü İmplant dişler diğer dişlerden destek almaz, doğal dişler gibi gücünü çene kemiğinden alır. İmplant uygulamasında önce diş eti açılır, çene kemiği içinde bir delik açılır. Bu delik diş kökünün sığacağı genişliktedir. Açılan diş kökü yuvasının üstündeki diş eti kısmı tekrar kapatılır ve implantın çene kemiğine kaynaması beklenir.

Eğer çene kemiği güçlü değilse öncesinde çene kemiğine greft yapılması yani çene kemiğinin güçlendirilmesi gerekir. Çene kemiği grefti, implantın çene kemiği ile bütünleşmesi için 2-3 aya ihtiyaç vardır.

İmplant uygulaması aslında çok kolay ama yüksek mühendislik ve tıp bilgisi gerektiren bir iştir. Yani tedavi olanlar açısından baktığımızda hasta gelir, birkaç seansta yepyeni dişlerle gider. Ancak olayın teknik kısmı çok daha karışıktır. İmplant seçimi, hastanın implantı engelleyecek herhangi bir hastalığının olup olmadığı, implant türleri, boyutu, şekli uygulanması… Bunların hepsi uzmanlık ve deneyim gerektirir. Bu yüzden implant kısa vadeli değil uzun vadeli bir çözümdür. Bu açıdan baktığımızda implant fiyatı pahalı değil oldukça uygun bir çözümdür.

 

İmplant Fiyatlarında Neye Dikkat Edilmeli

İmplant tedavisi pahalı bir tedavi midir sorusu diş hekimlerinin en sık karşılaştığı sorulardan birisidir. İlk bakışta pahalı gibi gözükmesine rağmen ileriki yıllarda sağlayacağı rahatlık ve faydaları düşünüldüğünde ödenen ücret küçük bir bedel olarak görülecektir.

Tek diş eksikliği ele alındığında dahi o eksikliği bir implantla veya üç eğrili bir köprüyle tedavi edilmesi durumu söz konusu olduğunda köprü ilk etapta daha makul, daha uygun bir tedavi planı olarak gözükür.

İleri dönemde o küçültülüp, ufaltılıp üzerine porselenin geldiği yapılar zaman içerisinde problem yaratırlar. İlk 10 yıl içerisinde değil belki de 20 yıl içerisinde değil fakat ileri dönemde o dişleri de kaybetme, belki kanal tedavisi yaptırma ve belki de porselenleri yenilemek gibi ciddi anlamda problemler yaratması söz konusu olacaktır.

Fakat implantta durum farklıdır. İmplant, yapılır, uygulanır, güzel bakılır ve tertemiz tutulursa implantın alt yapısı olan titanyum yapı sabit kalacak zaman içerisinde sadece üstündeki porselenin değişmesi söz konusu olacaktır. Bu da ileri dönemde bize hem maddi hem de manevi kar sağlayacaktır. Ama kısa dönemde baktığımızda implant mı daha pahalıdır diğer seçenekler mi daha pahalıdır diye sorulduğunda tabii ki implant pahalıdır. Ama uzun vadede implant diğer tüm uygulamalara göre daha uygun olacaktır.

implant-fiyatlari-2

İmplant protez

Bunun gibi birçok etken implant fiyatlarını etkilemektedir. Hiç implant uygulaması yapmamış sadece kursunda görmüş bir doktor ile alanında yetkin bir doktorun alacağı implant fiyatı elbette aynı olmayacaktır. Sizde ödeme yolları ve fiyat konusunda detaylı bilgi almak ve danışmanlık hizmetimizden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz.

İmplant Fiyatları konusunda aklınıza takılan tüm soruları bize yorum veya whatsapp bölümünden danışabilirsiniz.

İmplant Markaları:

Şuan Türkiye’de implant markaları bir hayli fazladır. Bunlar başlıca Alman, Amerikan, İsviçre, İtalyan, İsveç, Güney Kore, İsrail ve Türkiye üretimi implant markalardır. İmplanlarda doktorlarının dikkat ettikleri, kaliteli bir implanttan beklentileri şunlardır.

Biz klinik olarak alman medentika implant ve amerikan implant direct implantları kullanılmaktadır.

Medentika İmplant : Mükemmel Protezler İçin – Almanya’da tasarlanmış ve üretilmiş implantlar. 2005 yılında Hügelsheim, Almanya’da kuruldu. Medentika®, uyumlu protezlerin lider üreticisidir. Bu hızlı büyüyen çevik mühendislik şirketi, Alman kalitesini ve hassas işçiliğini ekonomik hale getiriyor.

Ayrıca yerli implant olarak kliniğimizde FDA onaylı implance implant kullanılmakta, implance implant fiyatlarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Birinci olarak; bu implantla ilgili bilimsel bir litaratür var mı? Bu hususu kısaca açmak gerekirse; implanla ilgili veriler bilimsel bir temele dayanıyor mu? Bunların hastada uygulanabilir hale gelmesi için bir çok deneylerden geçmesi gerekir.

İkinci olarak üreten firmanın bu implantları üretirken kullandıkları teknolojiler de implantın kalitesini etkiler.
Bu da implantlarda bize implantların yiv özellikleri , yüzey pürüzlendirmelerinde kullanılan teknolojilerdir.

implant fiyatları
İmplant Yapacak Doktorun Tecrübesi, diş doktorunun bu husunda bir çalışması var mı?

Fiyatlara etki edecek en büyük etkenlerden biride implant tedavisini yapacak doktorun bundan önceki tecrübesi yani kaç yıldır ve kaç kez bu implant tedavisi yaptığı, kaliteli eğitim alması, tedavi konusunda katıldığı seminer , toplantı ve kursları, yenilikçe olması ve implant konusunda tecrübesi ve başarıları çok önemlidir.

Özellikle doktor etkeni gerekli tespitte çok önemlidir. Unutulmaması gerekir ki; implant tedavisini yapacak kişi doktorun kendisidir.

İmplant tedavisinin steril ortamda yapılması hayati önemdedir. Diğer bir önemli nokta; implant takılırken üzerine yapılacak dişeri mesafelerini de devamlı olarak düşünmek durumundayız. Planlamanın çok iyi yapılması gerekir. Kafi sayıda implant yapmak gerekir. Zira hastalar çoğunlukla mümkün olan en az implantla problemlerinin çözülmesi tercih etmektedirler.

İyi bir implant hekimi devamlı 3 boyutlu düşünen hekimdir.

Bazen, implantları yapılmış fakat üzerine protez takılamayan hastalarla karşılaşmaktayız. Sadece implant takmış olmak için implant yapmak hastanın problemini çözmemektedir.

İmplant Fiyatlarında Kliniğin Etkisi:

Kliniğin bulunduğu şehir, temizliği, yardımcı elemanların bilgisi, kullanılan ünitenin kalitesi, kullanılan malzemenin kalitesi ve kesinlikle Hijyen şartları hem implant fiyatlarına etki edecek hem başarılı bir implant tedavisi için önemli rol oynayacaktır. İstanbul implant olarak kliniğimizde implant ameliyatlarında kullanılan ekipmanlar konusunda uzman W&H implant motoru kullanılmakta.

2024 Yılının fiyat etkileri

Günümüzde diş tedavi yönteminden olan implant uygulamasında fiyatlar bazı faktörlere göre belirlenmektedir. İmplant markalarının fazla olması nedeniyle implant fiyatları 2024 yılında değişken fiyatlara sahip olacaktır. Bu markalar üretim sırasında kullanılan teknolojinin türüne göre farklılık göstermektedir. İmplant çeşitleri arasında en pahalı olanlar Almanya, Amerika ve İsviçre’de üretilenlerdir. Fiyatların fazla olmasının nedeniyse bu ülkelerde ileri teknoloji kullanılarak üretim yapılmasıdır. Fiyat belirleyici unsurlardan bir diğeriyse tedaviyi yapacak olan doktorun tecrübesidir.

İmplant fiyatları 2024 yılında da kullanılan ürünün kalitesine, üretim sırasında tercih edilen malzemelerin kalitesi ile kliniğin tedavi konusundaki başarılarına bağlı olacaktır.

Bir veya daha fazla diş kaybı olan hastalara uygulanan implant tedavisi sonrasında kişi

Genel olarak hastanın şikayetine, hastanın çene yapısına, implant türüne, doktorun tedavi alanındaki tecrübesine, tedavinin süresine, polikliniğin kurumsallığına göre implant fiyatları 2024 yılı için belirlenecek ve hastalar polikliniklere ulaşarak fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilecektir. Bulunduğunuz ilde yer alan diş polikliniklerinin internet sitelerinden iletişim bilgilerini aldıktan sonra poliklinik danışmanlarından ortalama bir fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Hekim:

Dt. Seçkin Horozal

For a Lifetime of Smiles!

Yorum ( 320 )

 • Huriye

  4 tane impilat istiyorum fiyat ne kadar

  • Dt. Ufuk Tosun

   Merhaba Huriye hanım,

   Tdb 2020 yılı implant fiyatları bizde geçerlidir. 4 implant 1380×4 5520 tl + 4 adet Medentika implant materyal ücreti + 4 adet zirkonyum diş 715*4 2860 tl ediyor Toplamak gerekirse 8380tl+implant materyal ücreti tutuyor yasalar gereği materyal ücreti dahil fiyat veremiyoruz dilerseniz iletişim adresimizden veya whatsapp butonundan fiyatı net alabilirsiniz.

 • Tamer

  Merhabalar üst tarafta 2 adet azı dişim yoktur.
  implant yaptırmak istiyorum fiyatı ne kadar olur aceba?
  teşekkürler

  • Dt. Ufuk Tosun

   Merhaba Tamer bey,

   Toplam 2 adet implant ve zirkonyum dişe ihtiyacınız var. tdb kuralları gereği size ayrıntılı fiyat bilgisini maile ile ilettim saygılarımla.

 • Selçuk Aykut

  Merhaba 12 ve 22 nolu dişlerimde sadece kök kaldı ama sallanıyor bu iki diş için kaplama hariç implant fiyatı alabilir miyim? Yerli ve ithal olarak olabilir.

  • Dt. Ufuk Tosun

   Merhaba Selçuk bey,

   Ayrıntılı olarak size implant fiyat bilgisini mail ilettim. Aklınıza takılan başka birşey olursa bize whatsapp dan yazmayı çekinmeyin.

 • Ali

  Selamlar 1 tane üst Ön diş sallanıyor implant fiyatı almak istiyorum teşekkürler

  • Dt. Ufuk Tosun

   Merhaba Ali bey,

   1 İmplant fiyatı için tarafınıza mail ile dönüldü

   Saygılarımla.

 • Ender Celik

  iyi günler dilerim,benim 10 tane implant yapilacak,ve implantlarin üstünede köprü Dis ler yerlesmesi lazim toplam 12-13 tane dis eksigim var,sizden komple fiayatt alabilirmiyim.simdiden tsk ederim

  • Dt. Ufuk Tosun

   Merhaba Ender bey, 2021 implant fiyatlarına güncelleme gelmeden önceki fiyatları mailinize ilettim aklınıza takılan soruları whatsapp üzerinden de bize iletebilirsiniz.

 • Ahmet Fülwr

  İmplant üstü 14 tane klinik metal destekli diş ücreti ne kadar en iyisi seramik veya porselen. birde implant üstü olması fiyatı değiştirir mi çok teşekkür ederim

  • Dt. Ufuk Tosun

   Merhaba, implant fiyatlarını sayfanın yanında bulunan whatsapp butonundan destek alabilirsiniz. Üst kaplamalarda zirkonyum kaplamalar metal destekli porselen dişlere göre daha iyidir, implant üstü olması çoğu zaman fiyat farkı oluşturmaz.

 • Ali

  Merhabalar,
  Azı dişim çürüdü çekilmesi gerekiyor ve Azı dişime 1 adet straumann marka implant ve porselen veya zirkonyum kaplama diş için bir fiyat verebilir misiniz?

  • Dt. Ufuk Tosun

   Merhaba Ali bey, Straumann grubun medentika implantını kullanıyoruz üst zirkonyum kaplaması ile birlikte mail adresinize döndüm.

 • Tuncay

  Selamlar,
  Annemin üst çenesinde 6 implant üstü sabit 12 diş protez var ancak bu protez 10 yıllık ve değişmesi lazim. Implantlarda bir sorun yok. Bu üst çene için total sabit protez ve toronto protez fiyat verebilirmisiniz lütfen. Teşekkürler.

  • Dt. Ufuk Tosun

   Merhaba Tuncay bey, 6 implant üstü 14 diş zirkonyum diş kaplama fiyatını mail adresinize ilettim.

 • Eren

  Merhaba toplam 4 implant yaptırmak istiyorum bende ömür boyu kullanabilicegimagri sizi yapmiyacak bir implant fiyatı alabilir miyim

 • Ferhat

  iyi günler doktor bey
  yaşım 32 ve genetik olarak dişlerim sürekli çürüyor
  ne yaptıysam olmadı
  alt çeneye sanırım 4 tane implant yeterli olacaktır,
  fiyat verebilirseniz sevinirim

  • Dt. Ufuk Tosun

   Merhabalar Ferhat bey, mail adresinize cevap yollanmıştır. Sağlıklı günler dileriz.

 • İzzet

  Hocam merhaba. Bende kenik erimesinden kaynaklı dişlerimde sallanma mevcut ve bu şekilde kaybettiğim 8 dişim var alt üst çene komple çekilip implant yaptırmam gerekiyo ortalama maliyetine ne olur acaba?

 • Murat

  Merhaba 4 diş eksiğim var çekimler yapıldı 2 si bir yerde 2si bir yerde implant fiyatı alabilir miyim?

 • Serdar

  implant fiyatları 2020 yılında fazla zamlanmamış geçen yıl ile sanki fiyatı aynı kalmış herşey çok zamlandı materyal fiyatı dahil 2020 yılı için geçerli fiyat nedir öğrenebilir miyim?

  • Dt. Ufuk Tosun

   Merhaba Serdar bey, 2020 yılı için implant fiyatlarında çok yüksek güncelemmeler yapmadık. Ayrıntılı fiyat bilgisini mail adresinize yolladım

   • Ömer Tunalı

    Merhabalar siz impilantı kaça yapıyorsunuz bilgi almak istiyorum

 • Ali haydar durak

  Merhaba eşimin üst dişleri yıllardır kaplamalardan dolayı iyce kötü oldu çürüdü 4 implantı 7.8 dişi kapsayan bi kaplama ile ortalama bi fiyat soylermisiniz kolay gelsin

  • Dt. Ufuk Tosun

   Merhaba Ali Haydar Bey, mail adresinize ayrıntılı bilgi geçilmiştir.

 • Ncebi

  Merhaba, 2 adet nobel implant ve zirkonyum kaplamaları (yapıştırma degil vidalı) olarak fiyat bilgisi ileteilbirmisiniz?
  Sonradan 2 tane daha yapılacak. Butceleme yapabilmek için fiyat istiyorum.

 • Osman

  Merhaba benim ust dislerim yok ve proyez kullaniyorum alt dislerimde yok sayilir hocam yani alt ve üst tamamen implat olacak bana meil yoluyla fiaat yazarsaniz memnun olurum hayirli çalişmalar

  • Dt. Ufuk Tosun

   Merhaba Osman Bey,

   Gerekli bilgi mail adresinize yollandı.

 • Mehmet ayrak

  Merhaba 8 tane implat için cebimden cıkacak rakam nekadar olur

  • Dt. Ufuk Tosun

   Merhaba Mehmet Bey,

   Bilgiler mail adresinize yollandı yollanan fiyatlarda hem implant, hem zirkonyum kaplamaları dahil olarak geçirilmiştir.

 • Muhammet

  Selam doktor bey benim 3 diş implantına ihtiyacım var, bir yerde muayene oldum doktor bana kemiğin uygun dedi sizin buradaki tablonuzun fiyatı daha uygun bana 3 implant için fiyat bilgisi verebilir misiniz? Toplam implant fiyatı bana uygunsa muayeneye gelmek istiyorum.

  • Dt. Ufuk Tosun

   Merhaba Muhammet Bey,

   3 İmplant için fiyat bilgisi size mail ile döndüm, yasa gereği implant fiyatını tdb listesi dışında vermek yasak yalnız zaten biz tdb listesine uyduğumuz için fiyatlarımız tablodan çok farklı değil.

 • Seda

  Merhaba implant yaptırmak istiyorum on dişlerim köprü daha önce yaptırmıştım estetik bozukluğu olduğundan ust disler 9 tane alt diş sağ taraf 4 tane şimdi köprü yerine vida diş yaptırmak istiyorum toplam 13 tane fiyat ne kadar olur

  • Implant dental

   Merhaba Seda Hanım,

   13 dişiniz eksik ise her dişe 1 implant olacak şekilde fiyat verilmiyor. Öncelikle eksik dişlerin olduğu bölgeye kaç implant yapılması gerektiği belirleniyor kemik durumu gibi etkenler burada çok önemli, implant fiyat olarak her diş için 1380 tl + implant materyal fiyatı ayrıca üstüne yapılacak zirkonyum dişler hesaplanıyor ayrıntılı bilgiyi kliniğimizi arayarak veya ücretsiz muayeneye gelerek alabilirsiniz.

 • Ayla

  merhaba 35 yaşındayım arka çiğneme dişlerim eksik karşı dişleri sağlam yani alt çenede 2 azı dişim eksik implant fiyat bilgisi alacaktım ve ne kadar sürede biter öğrenmek istedim. teşekkür ederim

  • Implant dental

   Merhaba Ayla,

   İmplant yapılacak dişlerin karşı tarafları var ise implant en iyi çözüm olacaktır. 2 diş için implant fiyat bilgisi ise 2x 1380 + implant materyalı + zirkonyum kaplama fiyatı olacaktır.

 • Aysel

  Merhaba hocam arkadaş haklı implant fiyatları 2020 yılında oldukça fazla arttı, ülkemizde ekonomi durumu şuan bu fiyatları karşılamak için çok mümkün görnümüyor. Bu fiyatlar üzerinde bir güncelleme bekliyor musunuz?

 • Tugrul Akbatur

  implant fiyatlari 2020 yilinda neden bu kadar artti? alim gucu oldukca dusmus durumda devlet fiyatlari biraz daha dengeli tutmasi gerekmiyor muydu 2020 implant fiyatlarinin pik yaptigi bir dönem nerdeyse

  • Implant dental

   Merhaba Tugrul bey,

   Evet implant fiyatları 2020 yilinda oldukca yükseldi, alim gucunun dusuklugunu ve kur ataginin farkinda olup implant firmamiza zam yapmamasi icin anlasma yaptik ve elimizden geldigince herkesin karsilayabildigi fiyatlara implant yapmaya calisiyoruz. Saygilarimizla.

 • Tahir

  Ufuk hocam izninizle durumumu anlatmak istiyorum. Bende 14 yıllık implanta sahibim. Lakin son gittiğim muhanede kemik erimesi oluştuğunu, implantın tırtıklı vida bölgesine kadar indiğini ( implatitis ) durumu olduğunu, eski rotgenlere bakıp karşılaştırma yaptıklarında bu durumun 2009 yılından beri gelen bir erime olduğu anlaşılmıştır. Hocam bana söylenen ; mevcut iki implanta çevresine temizleme yapılıp kemik grefti uygulansa dahi başarılı olmayacağını çünkü implantın yüzeyinin pruzlu bölgesi işlevini yitirmiş olmasının yüksek olduğunu yapışkanlık özelliğini kaybetmiş olması durumundan kemikle kaynasmaz ve orada yeniden bir bakteriyel durum söz konusu olur dediler. Ben biraz araştırdığımda lazer ile temizlemede başarılı sonuçlarla karşılaştım. Ama yeni implantlarami yoksa benim gibi 14 yıllık implanta uygulanır mı ve başarı oranı ne olur hocam. Bilgilendirirseniz çok memnun olurum. Saygılarımı sunar iyi çalışmalar dilerim..

  • Implant dental

   Merhaba Sezgin Bey,

   Sizin durumunuzda panaromik röntgeninize bakıp yorum yapmak isterim, eğer bize mail üzerinden veya whatsapp ile panaromik röntgen yollayabilirseniz yorum getirelim duruma.

   Geçmiş olsun.

 • AYHAN ALBAYRAK

  MERHABA SIMDILIK 4 ADET IIMPLANT FİYATI NEKADARDIR ÖĞRENE BİLİRMİYİM

 • Zeki

  merhaba
  ben size erzincan dan yazıyorum eşime implant yaptırmak istiyorum erzincan daki doktor bize iki marka önerdi. OSSTEM (kore malı) ve TEKKA (fransız malı) düşünün karar verin bu ayın yani 24 ekim 2019 da gelin yapalım dedi, hangi markayı yaptıralım lütfen acil cevap verin. teşekkürler.
  tan.zeki@gmail.com

 • İsmet yeşil

  Nasıl yasalar gereği fiyat veremiyorsunuz?
  Ben iki üç yerden aldım

  • Implant dental

   internet üzerinden açıkça fiyat teklifi vermek yasak efendim telefon veya birebir muayene üzerinden değil.

 • Sinan

  merhaba. benim çene darlığım vardı ve bu yüzden dişlerim çapraz geldi. üst dişlerimden ön tarafta 7 adet kalacak. 1. ve ikinci küçük azı ayrıca 1. büyük azı çekilip yerine implant yaptırıcam. tabi ilk olarak kalacak olan dişlerimin tel tedavisine ihtiyaç var. bu anlattıklarım yapılırsa ne kadar sürede istediğime ulaşırım aşağı yukarı?

 • Cemil

  Merhabalar oncelikle kolay gelsin ; benim kardesim 34 yasinda sizofreni rahatsizligi nedeni ile dis bakimini duzenli yapmadigi icin ve cok sigara ve cay tuketmesinden dolayi tum dislerini kaybetmek uzere.. bu konuda implant uygulamasi yani tum alt ve ust cene icin bilgi verirmisiniz .. simdiden tesekkurler

 • Senol mat

  Sayin bay , bayan doctor.
  Ben Avustralya da yasiyorum ve Turkiye de implant tedavisi yaptirmak istiyorum. Burda ki fiatlarla bir kiyaslama yapabilmek icin, (sizden kesin bir fiat vermenizi beklemiyorum) bir implant’in ortalama fiatini ogrenmek istiyorum. Zira vereceginiz fiat karsiligi ben burda bir degerlendirme ve kiyaslama yapmak zorundayim.

  • Implant dental

   Merhaba,

   yasalar gereği kliniğimizi arayarak fiyatları öğrenebilirsiniz.

   Saygılarımızla.

 • Sezen

  Selam, tek diş implant yaptırmayı düşünüyorum. İki doktora gittim. İlk doktor implant markası için swiss plus önerdi ve uygun bir fiyat verdi. İkinci doktor ise bu markanın 2. sınıf bir marka olduğunu ve staraumann markanın daha iyi olucağını söyledi verdiği fiyat beni biraz zorlayacak gibi… Her iki markada isveç ürünü.. Aradaki fiyat farkı neredeyse 2 kat fark edince nasıl bir araştırma yapacağımı bilemedim.. Bu konuda ne yönde bir araştırma yapmalıyım?

  • Implant dental

   Merhaba Sezen,

   Öncelikle bir hekimin bu 2. sınıf marka öbürü bu marka daya iyi marka şeklinde yorumları aklınızı tabiki karıştıracaktır. Bu implantların çok büyük bir kısmı titanium grade 4 malzeme ile üretilir. İmplantın başarısı kadar hekimin tecrübesi ve başarısıda önemlidir. implant fiyatları tabiki straumann da daha pahalıdır, ama hekim kalitesi de burada en az implant markası kadar önemlidir.

   Saygılarımızla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir