Kliniğimizde; diş sorunlarınızla ilgili, diş hekimliğinin bütün branşlarında tedavi hizmetleri sunulmaktadır. Ayrıca kliniğimiz bir “Uzman Kliniği” olarak tanımlanmaktadır.

Kliniğimiz implant uygulamaları konusunda aktif memnuniyet sağlamaktadır. O sebeple yaptığımız uygulamalar ağırlıkla estetik diş hekimliği ve implant tedavileri üzerine yoğunlaşmaktadır.

Kısaca kliniğimizde yapılan tedaviler hakkında bilgi vermemiz gerekirse;

İmplant ve İmplant Üstü Protezler

Estetik açıdan kötü bir görüme sebep olan diş eksikliğini ortadan kaldırmak için uygulanan en başarılı yöntemdir. Sağlıklı bir sindirim sistemi, dişlerin sağlıklı olmasıyla başlar. O sebepten eksik dişlere müdahale etmek ve bu müdahaleyi en uzun ömürlü ve kaliteli bir şekilde sağlamak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Kısa süre içerisinde implant diş tedavisi yaparak sizi ihtiyacınız olan güzel gülümseme ile yeniden buluşturmayı amaçlıyoruz. Kliniğimizde implant ve implant üstü protezlerle ilgili çalışmalarımız devam etmektedir.

İmplant konusunda aklınıza takılan her türlü soru işaretinde iletişim bölümünden sorularınızı yöneltebilir implant fiyatları konusunda tabloyu incelemek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Estetik Diş Hekimliği

Diş tedavisinde öncelikle sağlıklı dişlere ve güzel bir gülümsemeye sahip olmanızdır. Eksik veya kusurlu dişler özgüven üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. O sebeple estetik diş hekimliği uygulamalarıyla sizi ihtiyacınız olan güzel gülümsemelerinize tekrardan kavuşturmayı amaçlıyoruz.

Yaptığımız estetik diş hekimliği hizmetleri arasında; diş beyazlatma uygulamaları, porselen laminalar ve zirkonyum kaplama kronlar ilk olarak sayılabilir. Bunların ötesinde sizin ağız sağlığınız için atılması gereken adımları en hızlı ve profesyonel şekilde atarak gülümseyişinizi garanti altına alıyoruz.

Diş ve Çene Hastalıkları Cerrahisi

Estetik diş hekimliğinin ötesinde size zarar verme potansiyeli olan tüm ağız ve çene sorunlarınıza anında müdahale ediyoruz. Gömük diş operasyonları, diş çekimleri ve 20 yaş dişi operasyonları, apikal rezeksiyon ve sinüs tabanı yükseltme operasyonu gibi, Ağız diş ve çene hastalıkları cerrahisinin pek çok uygulamasını müşteri memnuniyeti merkezinde tamamlıyoruz.

Ağız ve çene ile ilgili bütün sorunlarınızda kemik tozu uygulaması, inley-onlek keik greti uygulamaları gibi tedavilerinizde yanı başınızdayız.

Burada saymaya fırsat bulamadığımız pek çok cerrahi işlemi sizin için kısa süre içerisinde uzman ellerde gerçekleştiriyoruz.

Kanal Tedavisi

Diş kaybı oluşmaması için atılması gereken her adımı atıyoruz. Dişlerinizin çürüyüp, çekilmemesi  adına önceliğimiz kanal tedavisi uygulamasının yapılmasıdır. Bu sebeple ağrıyan veya sorunlu olduğunu düşündüğünüz dişiniz varsa kanal tedavisi uygulaması için bize uğrayabilirsiniz.

Sabit ve Hareketli Protezler

Kliniğimizde verdiğimiz hizmetler arasında sabit ve hareketli protezler, zirkonyum ve kron köprüler ve porselen lamina uygulamaları başta olmak üzere, hareketli protezler ve parsiyal protezler gibi işlemler büyük bir titizlikle uygulanmaktadır.

Periodontoloji

Bir diş kliniğinden beklediğiniz her uygulama büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Periodontoloji başlığı altında diş taşlarınızın temizlenmesi, periodontal küretaj, gingivektonomi, gingivoplasti ve flep operasyonları gibi pek çok operasyon titizlikle gerçekleştirilir.

Aynı zamanda kron boyu uzatılması ve dişeti operasyonu gibi hassasiyet isteyen operasyonlarda da sizinleyiz.

Ortodontik Tedaviler

Kliniğimizde çapraşık dişlerin düzeltilmesi için uygun görülen tedavilere de başvurulmaktadır. Dişinizin yapısına ve sorununuza bağlı olarak; diş teli tedavileri veya hareketli apereylerle yapılan uygulamalar gerçekleştirilir.

Söz konusu olan tel tedavisi olduğunda işini başarıyla yapan ekibimize güvenimiz tam. Sizi de bekliyoruz. Bunun da dışında kliniğimizde splint uygulamaları gibi uygulamalarda yapılmaktadır.

Diş Restorasyon Uygulamaları

Ülkemizde diş dolgusu ve kanal tedavisi uygulaması en çok ihtiyaç duyulan uygulamalardır. Bunun dışında diş restorasyon uygulamaları arasında sayılan; konservatif ( Restoratif ) diş tedavileri ve  kompozit dolguların dışında, porselen inley, porselen onley tedavileri de büyük bir başarı ile yapılmaktadır.

Dişlerinizle ilgili her türlü sorununuzda kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz. Uzman ekibimiz ve güler yüzlü hizmetimizle ağız sağlığınız söz konusu olduğunda biz buradayız.