0216 641 45 15 | bilgi@implantdental.gen.tr

Medentika implant fiyatları 2020 yılı itibari ile medentika implant yaptırmak isteyen birçok kişinin merak ettiği soruların başında gelmektedir. Fiyatların zaman geçtikçe değişmesinden kaynaklanan bu merak her zaman için ihtiyaç doğrultusunda devam etmektedir. Fiyatlar ile ilgili tam olarak bilgi verilmeden önce işlemin ne olduğu ve tam olarak hangi anlamı içerdiği izah edilecektir.

İmplant Nedir?

İmplant eksik dişlerin tamamlanması maksadı ile uygulanmakta olan bir yöntemdir. Birçok farklı yöntemi bulunmasından dolayı 1 implant diş fiyatı değişkenlik göstermektedir implant çene kemiğine yerleştirilmiş olan vidalar üzerinden eksik dişlerin tamamlanması gayesi ile uygulanmaktadır. Özelliklerinden bir diğeri de titanyum kullanılarak bu vidaların imal edilmesidir.

Çene içerisine takılan vidaların üzerine diş protezi konulmaktadır. Tavsiye edilmesindeki en büyük sebeplerin başında komşu dişlere her hangi bir şekilde zarar vermemesi gelmektedir. Diğer kullanılan yöntemlerde tedavi olacak kişilerin en büyük sıkıntısı olan komşu dişlerin kesilmesi gibi sorunlar olmamaktadır.  Günlük hayatın akışını en iyi şekilde devam ettirmeyi başaran diş olarak implant uzun bir zamandır kullanılmaktadır. Özel implant fiyatları birçok farklı yöntemin kullanılması ile birlikte değişkenlik gösterebilmektedir.

medentika implant seti

medentika implant seti

Medentika İmplant

Medentika implant son zamanlarda en fazla kullanılmakta olan implantlar arasında gösterilmektedir. Bunun nedenlerinin başında da dünyanın en iyi implant markasından olan Straumann implant bünyesinde olmasından. Ayrıca aklınıza takılan bir başka soru ise medentika implant hangi ülkenin sorusu gelir. Yöntem Alman teknolojisi kullanılarak yapılmaktadır. Dünya üzerinde güvenilirlik anlamında en üst seviyede bulunan yöntemdir.

Teknolojinin son derece üst seviyeler de olması ve kullananların nerede ise tamamının memnuniyetinin bulunması sebebiyle insanlarda fiyat olarak bir ön yargı bulunmaktadır. fiyatların çok yüksek olduğu düşüncesi nerede ise herkeste hakimdir. Daha dayanıklı ve sağlıklı olarak bu yöntemin tavsiye edilmesinin yanı sıra fiyat anlamında da tavsiye edilen bir yöntemdir. Ön yargıların aksine yöntem başarılı ve uygun fiyatlara yapılmakta olan bir uygulamadır. Gönül rahatlığı ile yapılabileceği gibi fiyat noktasında da her hangi bir sıkıntı olmayacağından emin bir şekilde işlem yaptırılabilir.

medentika implant fiyatları

medentika implant fiyatları

Medentika İmplant 2020 Fiyat TablosuKDV Dahil %8
Medentika İmplant ( Straumann Grup )  ( Abutment Dahil ) 1380 TL + İmplant Materyali

Yapılacak olan işlemin detaylarına göre medentika implant fiyatları değişkenlik göstermektedir. 1380 tl + medentika implant materyalı ücreti fiyatı oluşturuyor yasalar gereği materyal fiyatı dahil halini kliniği arayarak öğrenebilirsiniz istanbul implant kliniği Diş Hekim Ufuk Tosun en uygun fiyatla medentika implantları hastalarına uygulamaktadır .  Her hangi bir şekilde ağırı ve sızı yaşanmayacağı gibi her implant operasyonu için ortalama olarak 45 dk gibi bir zaman içerisinde işlem tamamlanmaktadır. Böylece zaman olarak makul bir seviyede işlem tamamlanmakta ve ayrıca çok fazla bir sıkıntı yaşanmadan işlem tamamlanmaktadır.

İşlem lokal anestezi kullanılarak yapılmaktadır. Bu durumda tedavi açısından hastaya ciddi bir kolaylık sağlamaktadır. Böylece yapılan işlemler sırasında bilinç açık olacak bir şekilde her hangi bir sıkıntı yaşanmadan işlem son derece basit bir şekilde tamamlanacaktır.

Hekim:

Dt. Ufuk Tosun

1999 yılında Cardiff’deki Cardiff Üniversitesinde University of Wales College of Medicine Dental School’da Restorative...

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Aç
Fiyat ve Sorununuz İçin Online
Merhaba
İmplant fiyatlarını ve zirkonyum kaplama sorularınızı danışabilirsiniz.