implant fiyatları

İmplant fiyatları  her yıl açıklanan kemik içi implant diş fiyatının üstüne seçeceğiniz implant markasının belirlediği fiyatı toplamanız ile bulunur.

Kliniğimizde her zaman türk diş hekimleri birliğinin açıkladığı kemik içi implant fiyatı tarifesi üzerinden hesaplanır o yüzden fiyat politikamız şeffaf ve hesaplanabilirdir.

Klinik olarak kafa karışıklığına neden olan fiyat konusunu en basite indirebilmek için implant fiyatları 2024 yılı için hesaplama motoru geliştirdik sizlerde hem implant, diş kaplamalar ve diğer tüm diş tedavileriniz için tdb fiyat tarifesi destekli implant fiyatları hesaplama motorunu kullanın.

İmplant Fiyatları 2024 Yılında Ne Kadar Oldu?

Türk diş hekimleri açıkladığı yeni fiyatlar çerçevesinde kliniklerin uyması gereken implant materyali hariç fiyat 3005 tl +  buna seçeceniğiz implant markasının belirlediği implant materyali eklenir. Alttaki tablodan veya hesaplama aracından tam tedavinizin yaklaşık fiyatını öğrenebilirsiniz. Kliniğimizde uygulanan implant markaları ve o implantların fiyatlarını öğrenmek için tıklayın.

TDB 2024 Yılı Fiyatları İçerir ( materyal fiyatları hariçtir )KDV Dahil %8
Kemik İçi İmplant fiyatları (Materyal ücreti dahil değildir)
4005 TL
Sert doku greftleme ( Kemik Tozu )1255 TL
Overdenture Protez5035 TL
İmplant Üstü Veneer Kron ( Zirkonyum kaplama )4005 TL
İmplant Çıkartılması940 TL
Tam Seramik Kron ( Metal Desteksiz Porselen ) 3760 TL
Diş Çekimi 550 TL

İmplant fiyatlarını etkileyen faktörler şu şekilde sıralanabilir:

 • Çene kemiği yapısı
 • Eksik diş sayısı
 • Kullanılacak implant markası
 • İmplant üstü porselen türü
 • Ağız ve çene kapanış şekli
 • Kemik tozu, kemik örtüsü gibi ekstra malzeme kullanılma ihtimali
 • Planlanan implant tedavisi protokolü
 • İmplant üstü geçici protez yapılma ihtimali 

2024 yılında implant fiyatını etkileyen faktörler aşağıdaki gibidir:

 • Kullanılan diş implantının markası ( Aslen en etkili fiyatı belirleyen maddedir. )
 • Hekimin tecrübesi (arttıkça fiyat da o oranda artacaktır.)
 • Hastanın çene yapısı, ağız ve dişlerin durumu
 • Kaç tane implant uygulaması yapılacağı
 • Ödeme şekli
 • Tedaviyi uygulayan kliniğin implant fiyatlarını belirleyen sektörlerdir

İmplant Fiyatları Hesaplama Motoru

Lütfen alttaki butondan tedavi fiyatlarını ihtiyacınız olan tedavileri seçerek türk diş hekimleri fiyatları ile hazırlanmış özel yazılımdan inceleyiniz.

Not: implant fiyatları motoru 03-06-2023 tarihi itibari ile güncellenmiştir.

[]
1Step 1
Türk Diş Hekimleri Tarifesince Hazırlanmış İmplant Fiyatları Hesaplama Motoru
Seçim yaptıkça formun en altında ücretler otomatik hesaplanacaktır.
İmplant menşei( İmplant Materyal Ücreti Hariç)implant yaptıracaksanız lütfen seçiniz. seçim sonrası implant adetinide belirtiniz.
Lütfen Diş Kaplamanızı Seçiniz!implant sonrası üstüne kaplanacak kron seçimi yapınız. seçim sonrası lütfen adetini belirtiniz.
Kemik Tozu ( Greft Ücreti Hariç )kemik tozu gerekiyor mu?
Diş Temizliğiihtiyacınız var mı?
Diş Beyazlatmaihtiyacınız var mı?
Estetik Kaplamalütfen görsel sıkıntılarınız var ise ve gülüş tasarımı gibi ihtiyaçlarınız için seçim yapınız.
Panaromik Röntgeneğer panaromik röntgeniniz var ise belirtiniz
Bu fiyatlar TDB listesi baz alınarak düzenlenmiştir. Alttaki Toplam fiyata materyal fiyatları hariçtir yasa gereği kliniği arayıp toplam ücreti öğrenmelisiniz.

Tahmini Toplam [ ( FIELD15 * FIELD43 ) + ( FIELD55 * FIELD56 ) + ( FIELD39 * FIELD46 ) + FIELD37 + FIELD38 + FIELD41 + FIELD48 + FIELD49 + FIELD50 + FIELD51 + FIELD53 + FIELD54 ] TL

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
İstanbul İmplant

 

implant fiyatlari ne kadar

 

İmplant Fiyatları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Tek İmplant Fiyatı Ne Kadar?

Tek diş eksikliğiniz de köprü yaptırıp sağ ve sol dişlerinizi kestirmek yerine özellikle implant yaptırmak daha mantıklıdır. Diğer dişlere dokonulmadan tdb implant fiyatı 4690 tl + implant materyal ücreti ile + zirkonyum kaplama fiyatı 2930 tl toplam 7620tl ve implant materyal ücretine 1 tek diş implant yaptırabilirsiniz.

tek diş implant

Devlet Hastanesinde İmplant Ne Kadar?

Devlet hastanelerinde kıymetli metal içeren implant desteği yoktur, bazı kurul sonuçları durumlarında 90tl ile 120 tl arasında implant başına destek verilebilmektedir.

Medigma İmplant Fiyatları Ne Kadar?

Almanya Wehingen merkezli implant markası olan Medigma Gmbh, Türkiye başta olmak üzere Avrupa’da ve dünyada en yaygın kullanılan markalardan bir tanesi. Türkiye’de yaptığı son atılım ile şuan en çok kullanılan implantlardan biri oldu, kliniğimizde de yaygın kullandığımız implant fiyatı ile tercih edilen tamamen Alman implantı.

medigma implant fiyatlari

medigma implant fiyatlari

Straumann İmplant Ne Kadar?

Straumann implant fiyatı euro kurları ve firmanın o dönemdeki fiyat polkitikası ile alakalı olmak üzere değişmektedir. Yinede straumann implantların gerek piyasadaki en eski implantlardan olması gerek en bilinen implantlardan olması nedeniyle pahalı olabileceğini unutmayınız.

Straumann Implant

Straumann Implant

İmplant Tedavisi Neden Yapılır Fiyatları Nedir?

İmplant tedavisi ve fiyatları bir veya bir kaç diş eksikliğinin yanı sıra, tek çene veya 2 çene üzerinde hiç dişi olmayan kişilerin sağlıklı çiğneme, rahat konuşma ve daha estetik bir görüntü için kemik içine uygulanan diş kökü protezidir. İmplantlar titanium veya zirkonyum materyalinden olabilmektedir. Fiyatları ise Tdb nin her yıl açıklanan fiyatı ile implant materyalinin ücretinin toplamı ile belirlenir.

İmplant Abutment Fiyatı Nedir?

İmplant abutmentleri implantın bir parçası olarak görülür ve 3 aylık iyileşme sürecinde ücretsiz olarak üzerine Zirkonyum veya Porselen diş yapmak amacıyla alt yapı olarak yerleştirilir.

Medentika İmplant Fiyatı Nedir?

İstanbul implant olarak kliniğimizde Straumann grubun alman Medentika implantı kullanılmaktadır. İmplant fiyatları olarak hem yüksek kaliteli hem uygun fiyatlı çözüm sunmakta. İmplantı lütfen straumann websitesinden inceleyiniz.

2005 yılında kurulan Medentika özellikle son yıllarda Straumann implantın üst yapılarını yapmasıyla tanınıyordu. 2013 yılında Straumann Group bünyesine katılıp implant üretimine katılan Medentika implant fiyat olarak oldukça uygun olarak İstanbul implant kliniğimizde uygulanmaya başladı. Tdb nin listelediği implant fiyatı olan 2690 tl + medentika implant birim ücreti ile uygulama yapmaktayız. Yasa gereği toplam implant fiyatını kliniğimizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Medentika Implant

Medentika İmplant Fiyatları

İmplant Direct Fiyatı Nedir?

Uzun yıllardır Amerika’da üretimi yapılan implant direct implantlar universal bağlantı yapısı fda onayı ve uygun fiyatı ile dünyanın nerdeyse tümüne ihraç edilir düzeye gelmiş durumda. İstanbul implant olarak dağıtıcı firması ile yaptığımız anlaşma sonucunda çok uygun fiyatlarla çok kaliteli implantın uygulanması mümkün oldu. Tdb nin listelediği implant fiyatı 2070 tl ve implant direct implantın materyal fiyatını lütfen kliniği arayarak öğreniz.

Kliniğimizde Uygulanan İmplantlar ve Fiyatları

Medigma implant (alman)
Ires implantı (İsviçre)
Venüs marka implant (yerli)
Bilimplant marka implant (yerli)
Bego implant (alman)
Straumann implant (İsviçre)
z-system seramik implant

Yasa gereği implant materyal dahil fiyatları yayınlamak yasak olduğu için ayrıntılı fiyatı whatsapp üzerinden sorunuz. 3005 tl cerrahi ücret + materyal ücreti ile ve mevcut indirim ve kampanyalar için bize canlı destekten danışabilirsiniz.

İmplant Üstü Zirkonyum Fiyatı Neden Ayrıca Ödenir?

Genel olarak ise zirkonyum kaplama dişin kesilerek üstünün laboratuvarda özel ölçüler sonucu hazırlanan kronun yapıştırılması ile yapılır, eksik dişlerinizin yerine yapılan implantın abutment parçası kesik diş görevi görmekte olup, üstüne yapılacak zirkonyum kaplama ayrı iş olup ayrı ücretlendirilir. Bu konuda normal diş üzerine yapılan zirkonyum kaplama ile implant üstü zirkonyum kaplama arasında bazı kliniklerde ödeme farkı çıkabilmektedir. Ayrıntılı zirkonyum kaplama fiyatlarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Yerli İmplant İle İthal İmplant Arasındaki Fiyat Farkı Nereden Oluşuyor?

Yerli implant ile ithal implant arasında ciddi fiyat farkları oluşuyor, bu fark genelde kalite farkı gibi görünse de aslen bu fiyat aralığı yerli implantın gümrük handikabı olmaması ve döviz ile fiyatlanıyor olmamasından kaynaklanıyor. Başarılı yerli implantları sizin için değerlendirdir.

 

İmplant Pahalı mı?

İmplant fiyatları nispeten yüksek olsa da implant diş, doğal dişe en yakın sonuçları verir. Çünkü İmplant dişler diğer dişlerden destek almaz, doğal dişler gibi gücünü çene kemiğinden alır. İmplant uygulamasında önce diş eti açılır, çene kemiği içinde bir delik açılır. Bu delik diş kökünün sığacağı genişliktedir. Açılan diş kökü yuvasının üstündeki diş eti kısmı tekrar kapatılır ve implantın çene kemiğine kaynaması beklenir.

Eğer çene kemiği güçlü değilse öncesinde çene kemiğine greft yapılması yani çene kemiğinin güçlendirilmesi gerekir. Çene kemiği grefti, implantın çene kemiği ile bütünleşmesi için 2-3 aya ihtiyaç vardır.

İmplant uygulaması aslında çok kolay ama yüksek mühendislik ve tıp bilgisi gerektiren bir iştir. Yani tedavi olanlar açısından baktığımızda hasta gelir, birkaç seansta yepyeni dişlerle gider. Ancak olayın teknik kısmı çok daha karışıktır. İmplant seçimi, hastanın implantı engelleyecek herhangi bir hastalığının olup olmadığı, implant türleri, boyutu, şekli uygulanması… Bunların hepsi uzmanlık ve deneyim gerektirir. Bu yüzden implant kısa vadeli değil uzun vadeli bir çözümdür. Bu açıdan baktığımızda implant fiyatı pahalı değil oldukça uygun bir çözümdür.

 

İmplant Fiyatlarında Neye Dikkat Edilmeli

İmplant tedavisi pahalı bir tedavi midir sorusu diş hekimlerinin en sık karşılaştığı sorulardan birisidir. İlk bakışta pahalı gibi gözükmesine rağmen ileriki yıllarda sağlayacağı rahatlık ve faydaları düşünüldüğünde ödenen ücret küçük bir bedel olarak görülecektir.

Tek diş eksikliği ele alındığında dahi o eksikliği bir implantla veya üç eğrili bir köprüyle tedavi edilmesi durumu söz konusu olduğunda köprü ilk etapta daha makul, daha uygun bir tedavi planı olarak gözükür.

İleri dönemde o küçültülüp, ufaltılıp üzerine porselenin geldiği yapılar zaman içerisinde problem yaratırlar. İlk 10 yıl içerisinde değil belki de 20 yıl içerisinde değil fakat ileri dönemde o dişleri de kaybetme, belki kanal tedavisi yaptırma ve belki de porselenleri yenilemek gibi ciddi anlamda problemler yaratması söz konusu olacaktır.

Fakat implantta durum farklıdır. İmplant, yapılır, uygulanır, güzel bakılır ve tertemiz tutulursa implantın alt yapısı olan titanyum yapı sabit kalacak zaman içerisinde sadece üstündeki porselenin değişmesi söz konusu olacaktır. Bu da ileri dönemde bize hem maddi hem de manevi kar sağlayacaktır. Ama kısa dönemde baktığımızda implant mı daha pahalıdır diğer seçenekler mi daha pahalıdır diye sorulduğunda tabii ki implant pahalıdır. Ama uzun vadede implant diğer tüm uygulamalara göre daha uygun olacaktır.

implant-fiyatlari-2

İmplant protez

Bunun gibi birçok etken implant fiyatlarını etkilemektedir. Hiç implant uygulaması yapmamış sadece kursunda görmüş bir doktor ile alanında yetkin bir doktorun alacağı implant fiyatı elbette aynı olmayacaktır. Sizde ödeme yolları ve fiyat konusunda detaylı bilgi almak ve danışmanlık hizmetimizden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz.

İmplant Fiyatları konusunda aklınıza takılan tüm soruları bize yorum veya whatsapp bölümünden danışabilirsiniz.

İmplant Markaları:

Şuan Türkiye’de implant markaları bir hayli fazladır. Bunlar başlıca Alman, Amerikan, İsviçre, İtalyan, İsveç, Güney Kore, İsrail ve Türkiye üretimi implant markalardır. İmplanlarda doktorlarının dikkat ettikleri, kaliteli bir implanttan beklentileri şunlardır.

Biz klinik olarak alman medentika implant ve amerikan implant direct implantları kullanılmaktadır.

Medentika İmplant : Mükemmel Protezler İçin – Almanya’da tasarlanmış ve üretilmiş implantlar. 2005 yılında Hügelsheim, Almanya’da kuruldu. Medentika®, uyumlu protezlerin lider üreticisidir. Bu hızlı büyüyen çevik mühendislik şirketi, Alman kalitesini ve hassas işçiliğini ekonomik hale getiriyor.

Ayrıca yerli implant olarak kliniğimizde FDA onaylı implance implant kullanılmakta, implance implant fiyatlarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Birinci olarak; bu implantla ilgili bilimsel bir litaratür var mı? Bu hususu kısaca açmak gerekirse; implanla ilgili veriler bilimsel bir temele dayanıyor mu? Bunların hastada uygulanabilir hale gelmesi için bir çok deneylerden geçmesi gerekir.

İkinci olarak üreten firmanın bu implantları üretirken kullandıkları teknolojiler de implantın kalitesini etkiler.
Bu da implantlarda bize implantların yiv özellikleri , yüzey pürüzlendirmelerinde kullanılan teknolojilerdir.

implant fiyatları
İmplant Yapacak Doktorun Tecrübesi, diş doktorunun bu husunda bir çalışması var mı?

Fiyatlara etki edecek en büyük etkenlerden biride implant tedavisini yapacak doktorun bundan önceki tecrübesi yani kaç yıldır ve kaç kez bu implant tedavisi yaptığı, kaliteli eğitim alması, tedavi konusunda katıldığı seminer , toplantı ve kursları, yenilikçe olması ve implant konusunda tecrübesi ve başarıları çok önemlidir.

Özellikle doktor etkeni gerekli tespitte çok önemlidir. Unutulmaması gerekir ki; implant tedavisini yapacak kişi doktorun kendisidir.

İmplant tedavisinin steril ortamda yapılması hayati önemdedir. Diğer bir önemli nokta; implant takılırken üzerine yapılacak dişeri mesafelerini de devamlı olarak düşünmek durumundayız. Planlamanın çok iyi yapılması gerekir. Kafi sayıda implant yapmak gerekir. Zira hastalar çoğunlukla mümkün olan en az implantla problemlerinin çözülmesi tercih etmektedirler.

İyi bir implant hekimi devamlı 3 boyutlu düşünen hekimdir.

Bazen, implantları yapılmış fakat üzerine protez takılamayan hastalarla karşılaşmaktayız. Sadece implant takmış olmak için implant yapmak hastanın problemini çözmemektedir.

İmplant Fiyatlarında Kliniğin Etkisi:

Kliniğin bulunduğu şehir, temizliği, yardımcı elemanların bilgisi, kullanılan ünitenin kalitesi, kullanılan malzemenin kalitesi ve kesinlikle Hijyen şartları hem implant fiyatlarına etki edecek hem başarılı bir implant tedavisi için önemli rol oynayacaktır. İstanbul implant olarak kliniğimizde implant ameliyatlarında kullanılan ekipmanlar konusunda uzman W&H implant motoru kullanılmakta.

2024 Yılının fiyat etkileri

Günümüzde diş tedavi yönteminden olan implant uygulamasında fiyatlar bazı faktörlere göre belirlenmektedir. İmplant markalarının fazla olması nedeniyle implant fiyatları 2024 yılında değişken fiyatlara sahip olacaktır. Bu markalar üretim sırasında kullanılan teknolojinin türüne göre farklılık göstermektedir. İmplant çeşitleri arasında en pahalı olanlar Almanya, Amerika ve İsviçre’de üretilenlerdir. Fiyatların fazla olmasının nedeniyse bu ülkelerde ileri teknoloji kullanılarak üretim yapılmasıdır. Fiyat belirleyici unsurlardan bir diğeriyse tedaviyi yapacak olan doktorun tecrübesidir.

İmplant fiyatları 2024 yılında da kullanılan ürünün kalitesine, üretim sırasında tercih edilen malzemelerin kalitesi ile kliniğin tedavi konusundaki başarılarına bağlı olacaktır.

Bir veya daha fazla diş kaybı olan hastalara uygulanan implant tedavisi sonrasında kişi

Genel olarak hastanın şikayetine, hastanın çene yapısına, implant türüne, doktorun tedavi alanındaki tecrübesine, tedavinin süresine, polikliniğin kurumsallığına göre implant fiyatları 2024 yılı için belirlenecek ve hastalar polikliniklere ulaşarak fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilecektir. Bulunduğunuz ilde yer alan diş polikliniklerinin internet sitelerinden iletişim bilgilerini aldıktan sonra poliklinik danışmanlarından ortalama bir fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Hekim:

Dt. Seçkin Horozal

For a Lifetime of Smiles!

Yorum ( 320 )

 • Murat Ergani

  Öncelikle üst çene için :Gönderilen opg de ilk olarak açık sinus operasyonu ile üst çene kemiğinin üstündeki düsmüs sinuslernizi kaldırarak erimiş olan kemiğe kemik tozu ilavesiyle kemiğin saglamlastirilmasini sağlayacağız ve cekilecek olan dişleriniz çekilecek sonrasinda ağız yapinizin uygun olduğu all on four yönetimi gerçekleştirilecek bu 4implantla implantın verev şekilde yani yan şekilde yerleştirilerek kemik-implant temasını artırıp dikey kemik augmentasyonunu önlemek için yaptığımız bir uygulamadır. Hastanın kararı değil tamamen ağız yapısı bu yönteme karar verir. Üzerine 12 kaplama gerekir.
  Alt çene için : kemik yapısına tespit edilen bir erime olmadığı için ilk olarak 7 normal 3kok dişinizin çekimi olucak ardından 6implant ve 14 kaplama ile tedaviyi sonlandırmis olucaz . Ben bir fiyat almak istiyorum

 • EMRE TOPCU

  merhaba , 2 adet önceden çekilmiş olan bir adet de yeni çekilecek olan dişim var bunlara implant yaptırmak istiyorum .toplam maliyet ne tutar acaba ?

  • Dt. Seçkin Horozal

   Merhaba Emre bey, implant fiyatlarını tarafınıza mail ile ilettik.

 • Dogan biyik

  Alt ve ust kompile disim yok protes kullaniyom vidali dis yaptirmak istiyom bitmis hali ilen alt cene ve ust cene ayri ayri fiyatini gonderirmisiniz tskler

  • Dr. Selahi Ertürk

   Merhaba Doğan bey, içinde bulunduğunuz durumda kemik durumunu görmeden birşey söylemek doğru olmaz ama isterseniz genel fiyatlar mailden iletilebilir.

 • Doğru mail adresi

  merhabalar benim üste 3 (2 si bitişik ) altta 2 diş yok arkalarda tek dişler yerinde ama biri dolgulu ön dişlerinde zirkonyum kaplama olduğunu düşünürsek ortalama neye patlar saygılaeımla kolay gelsin hocam

  • Kemal Erdoğdu

   2 implant(straumann) 4 porselen kaplama fiyatı ne kadar olur?

   • Dt. Seçkin Horozal

    Merhaba Kemal bey, implant fiyatı tarafınıza mail ile iletilmiştir.

 • Mail adresi

  merhabalar benim üste 3 (2 si bitişik ) altta 2 diş yok arkalarda tek dişler yerinde ama biri dolgulu ön dişlerinde zirkonyum kaplama olduğunu düşünürsek ortalama neye patlar saygılaeımla kolay gelsin hocam

  • Dr. Selahi Ertürk

   Merhaba İbrahim bey, ayrıntılı bilgi mail adresinize iletilmiştir.

 • Gizem Odabaş

  Merhaba,
  Diş sabitleyici retainer fiyatı alabilir miyim? Sadece üst dişler için.

  • Dr. Selahi Ertürk

   Merhaba Gizem hanım, retainer fiyatları için ortadonto doktoru ile görüşmelisiniz.

 • Kemal Kayacik

  Ben iki dişim çekildi ve yerine implant istiyorum . Biri Sol üst ve Sağ Alt , ikisinde Arka fişler , ben yurtdışındana ikamet ediyorum, tedavi süreci ve fiyatlar icin information verirseniz memnun olurum, şimdiden information ıcın teşekkür ederim.

  • Dr. Selahi Ertürk

   Merhaba Kemal bey implant fiyatları ve tedavi süreci ile alakalı detaylı bilgi tarafınıza mail ile iletilmiştir.

 • Didem

  Merhaba dis koprumu cikartip bir implant yaptirmak istiyorum ama korkuyorum. Dis koprusunu cikartirken agri hisserder miyim ya da diger dislerime zarar verirler mi diye? Lutfen yardimci olur musunuz?

  • Dt. Ufuk Tosun

   Merhaba korkmanız gereken bir durum yok, hekiminiz en hassas şekilde eski köprüyü çıkartıp implant yapacaktır. Bir çok işlem lokal anestezi altında yapılıyor.

 • Arif

  gunaydin ben dislerimi complet yaptirmak istiyorum implante 6 yukari 6 implante asagi 12 tane implante ithal implant

  24 implante ustu kaplama zirkonyum plus kemik tozu plus 10 dis cekilecek fiati ne kadar oluyor
  saygalarimla

  • Dt. Ufuk Tosun

   Merhaba Arif bey,

   12 alman implant, 24 alman zirkonyum diş kaplama, kemik tozu ve diş çekimlerinin ayrıntılı fiyat teklifi mail adresinize iletilmiştir.

 • Medeni. Celik

  Slm. Benim ust. Cene Kemigim ince. Oldugu icin
  Kemik tozu ekltirmem gerkiyormus 4 tanede implant yaptirmak istiyorum bana bir fiyat bilgisi verebilirmisiniz

  • Dt. Ufuk Tosun

   Mailinize ayrıntılı fiyat bilgisi ilettim.

 • Erdoğan T.

  merhaba hocam bir doktora muayene oldum bana alt üst 12 implant yapılması gerektiğini söyledi, 12 implant yaptırırsam sizde implant fiyatlarına birşey yapabilir misiniz çok fazla geldi hocam bana 42000 tl implant ücreti dendi sadece bana

  • Dt. Ufuk Tosun

   Merhaba Erdoğan bey, başka kliniklerin verdiği fiyatı eleştirmek bizim haddimize değil, indirim konusunda zaten Straumann grubun Alman implantı Medentika bizde yarı fiyatına yakın olmakta kliniğimizi arayarak veya whatsapp üzerinden ulaşarak tam olarak implant fiyatını öğrenebilirsiniz. Saygılarımızla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir