Diş Kliniğimiz, İstanbul Anadolu yakası, Çekmeköy – Çavuşbaşı Caddesinde olup, Kliniğimizde gerektiği zaman digital panoramik (düşük ışın dozu) röntgen makinası mevcuttur.

Klinikte sterilizasyon, dezenfeksiyon kurallarının eksiksiz uygulanması, hijyen kurallarına tamamen uyulması, ön plandadır.

Bu tamamen hijyenik koşullara ilaveten tabiki çalışan Hekimlerin ve Yardımcı personelin bu kuralara uymaları, bilgi ve tecrübelerinin olması, uyum içinde çalışmaları da çok önemlidir. Özellikle de bu durum klinikte cerrahi müdahaleler yapılıyorsa çok daha önem arzeder.

Ufuk Bey,  2010 yılından bu yana ÇEKMEKÖY’deki yeni kliniğinde hastalarına hizmet sunmaktadır.

Diş Hekimi

Ufuk Tosun, BDS, MScD (Dental Implants, UWCM, Cardiff- UK)

Adres:

GÜVEN 1 İŞ MERKEZİ
Mimar Sinan Mah. Bosna Cad. No: 4, Kat: 2, Da: 5
ÇEKMEKÖY / İST.
Kliniğimiz; ÇAVUŞBAŞI CADDESİNDEKİ  Köylüce Market’in 2. katındadır. Giriş arka caddedendir.

 

Nasıl gelebilirsiniz? 

Fatih Sultan Mehmet Köprüsünden veya Altunizade’den Şile tabelasını takip ediyoruz, Şile yönüne dönüyoruz. Solunuzda BJK Nevzat Demir Tesislerini geçiyoruz. Daha sonra GEDİZLER OTO (Opel Bayisi) ni de geçiyoruz. Daha sonra sağdan Çekmeköy, Çavuşbaşı tabelasından, Şile Otobanından çıkıyoruz.

Daha sonra köprünün altından geçip  yukarı doğru ilerliyoruz. Burası, ÇAVUŞBAŞI CADDESİ, 100-120  metre yukarıda sağda Köylüce Market, Komşu Fırın var. Hemen Köylüce Marketin 2. katındayız. Girişi arka caddeden olup; Köylüce marketin köşesinden sağa dönüyoruz. Sonrasında da ilk sağa giriyoruz. Hemen sağınızdaki bina GÜVEN  1 İŞ MERKEZİ’dir.

Biz 2. kattayız.

DSC00993-940x350