İstanbul implant olarak tedaviniz esnasında ve üyelik formlarından topladığımız bilgileri, siz değerli ziyaretçimizin/üyemizin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktayız.

İstanbul implant olarak siz değerli ziyaretçelerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmekteyiz. Sadece İstanbul implant’a ait sunucularda toplanan bu bilgiler,İstanbul implant bünyesinde kullanılmaktadır.

Hasta bilgileri, ancak resmi makamlarca bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Siz değerli hastalarımızn sisteme girdiği tüm bilgilere sadece sizin tarafınızdan ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece siz değerli hastamız değiştirebilmektesiniz. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Herhangi bir zamanda günlük e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz e-maillerin alt kısmında ve sağ üst köşesinde bulunan üyelikten ayrıl butonuna tıklayarak kolayca çıkabilirsiniz.

İstanbul implant Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli hastalarımızın güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde biz İstanbul implant ve bize hizmet veren şirketlerin sunucularında, iş ortaklıklarımızda veya herhangi bir veri havuzunda tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.implantdental.gen.tr ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmektedir.

İstanbul implant olarak, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediğimiz kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında ziyaretçi olarak izlediğiniz hareket ve tercihlerinizi size daha iyi bir hizmet vermek maksadı ile analiz ederek yorumlamaktayız. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler siz değerli İstanbul implant hastalarımıza daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla İstanbul implant iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Ayrıca www.implantdental.gen.tr danışma formlarında ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır.128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

Gizlilik politikamız ve kişisel verilerin korunması ile ilgili sorunuz için bilgi@implantdental.gen.tr veya 0216 641 45 15 numaralı hasta danışma hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul İmplant Diş Hekimi Ufuk Tosun