implance implant

Diş eksikliği konusunda implant tedavisinin geldiği yer son derece değerlidir. Yalnız aralıklarla altını çizdiğimiz yerli implant markaları dolayısı ile implance implant ile bu ayrıcalıktan yararlanmak son derece uygun olabilmekte.

İmplanca implantta hem yerli hem de kaliteli ve ayrıcalıklı bir implant markası olarak ön plana çıkmaktadır. Ağız ve diş sağlığı açısından uygun ve kaliteli bir yardımcıdan destek almak isterseniz ilk tercihiniz hiç şüphesiz implance implant olmalıdır. Bu içerikte implantın özellikleri, diğerlerinden farkları ve fiyatları hakkında detaylı bilgilendirmelere yer vermeye çalıştık.

İmplance İmplant Hakkında

Ağız sağlığı ve diş eksiklikleri söz konusu olduğunda implantın önemini birkez daha vurgulamak gerekmektedir. Özellikle diş eksikliği durumunda hızlı bir şekilde müdahale etmemek hem sindirim sisteminin sağlıklı çalışmasını hem de sosyal hayatı engelleyecektir.

İmplant tedavisi ile son derece hızlı bir şekilde ihtiyacınız olan güzel gülümsemelere sahip olabilirsiniz. Bu konuda son yıllarda atılmış en mantıklı adımlar arasında yer alan yerli implantlar arasında implance implant ilk sırada yer alır. Nedenlerini tek tek incelemek gerekirse;

İmplance İmplant Farkları Nelerdir

Öncelikle teknolojiden destek alarak hazırlanır. Standart kalıpların dışına çıkarak kemik yapısını rahatlatmak ve ağız sağlığı açısından eksikliklerin farkına vararak farklı model ve seçeneklerde piyasaya sürülmektedir. Bu türleri diş hekiminiz sizin ağız ve çene yapınıza uygun olarak tercih edecektir. Yalnız implance implant söz konusu olan ağız sağlığı olduğunda ihtiyacınız olan her türlü ayrıcalığı düşünmektedir.

İmplance İmplant Hangi Ülkenin

İmplance implant yerlidir. Türkiye’nin ilk yerli implant markası olarak ön plana çıkar. Yalnız diş hekimleri tarafından öncelikle tercih edilme sebebi yerli olması değil, kendini devamlı yenileyerek kalitesini artırmasıdır.

Bir implant markasından beklenen tüm özellikleri sağladığı için giderek artan bir popülerliğe sahiptir. Sadece ülkemiz içerisinde değil tüm dünyada diş hekimleri ve diş poliklinikleri tarafından yoğun bir şekilde tercih edilir.

40’tan fazla ülkeye ihraç edilmektedir. İmplance implant kalitesinin farkına varan diş hekimleri 40’tan fazla ülkeden özellikle implance implant kalitesinden faydalanmak istediklerini belirtmektedir. Bu da ne kadar değerli bir marka olduğunun kanıtı olarak ön plana çıkar. Aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri’nin de ithal ettiği sayılı implant markaları arasına girmeyi başarmıştır.

İmplance İmplant Özellikleri Nelerdir

Aslına bakarsanız bu başlığı implance implant farkları şeklinde yazmak daha doğru olabilirdi. Pek çok markanın standart olarak sunduğu bazı özellikleri kişiselleştirilebilen bir yapıya kavuşturması en büyük farkı olarak ön plana çıkar.

Şu bir gerçektir ki herkesin ağız ve çene yapısı aynı değildir. Dolayısıyla standart implantların kullanılması da herkes için aynı şekilde başarı anlamına gelmeyecektir. İmplance implant sunduğu pratik çözümlerle müşteri memnuniyeti merkezinde bir yol haritası çizer.

Kaliteli İmplant Markası Arayışı

Güzel bir gülümsemeye sahip olmak için implantın son derece önemli olduğundan bahsetmiştik. Göz ardı edilen bir diğer konu başlığı ise implantın uzun ömürlü olması gerektiğidir. İmplance implant son derece kaliteli bir marka olduğu için uzun ömürlü bir kullanım avantajı sağlamaktadır.

Aynı zamanda yerli implant markası olduğu için diğer ürünlere göre implance implant fiyatları daha ekonomik olmaktadır.

İmplance İmplant Fiyatları 2021

İnternet üzerinden implant fiyatları yazmak yasaktır. Bu sebeple implant tedavisi hakkında randevu almak ve gerekli fiyatlandırmalar hakkında bilgi sahibi olmak için iletişime geçebilirsiniz. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olduğu için fiyatlandırma konusunda herhangi bir sürprizle karşılaşmazsınız.

İmplance İmplant Diğer Özellikleri

Genel olarak implantlar silindirik veya konik olmak üzere iki farklı formda pazarlanır. İmplance implant ise hibrit yapısı sayesinde bu iki farklı formun ara formlarını üretir. Burada öncelikli amacı hem silindirik hem de konik implantların avantajlarını yansıtan ve dezavantajlarını barındırmayan bir implant ortaya çıkarmaktır. İmplance implant hibrit yapısı sayesinde bunu muhteşem bir şekilde başarmıştır.

Kısaca özetlemek gerekirse implantın, boyun bölgesinde sıkışma ve strese neden olacak etkileri azaltmayı amaçlamaktadır. İmplance implantın bu avantajını ilk takıldığı dönemlerde fark etmeniz çok zordur. Onun yerine uzun vadede implance implant faydalarını çok daha net bir şekilde hissedersiniz. Kemik kaybını ve implantın düşmesini engellemeyi amaçlar. Yapılan deneyler bu farklı yapının onun en büyük avantajı olduğunu gözler önüne sermiştir.

Kemiğin Yükünü Azaltan Switch Platform

İmplance implant ile ön plana çıkan bir diğer yenilik ise switch platform ismini verdiği yapısıdır. Öncelikli olarak implant ve abutment bağlantısının kemik yüzeyinden uzaklaştırılması amaçlandığı için kemiğin gereksiz yere strese girmesini ve yorulmasını engeller.

Bu sistem sayesinde gereğinden daha az strese giren kemik dokusu bakteriyel anlamda da daha uzun ömürlü olacaktır. Biraz önce de altını çizdiğimiz üzere implance implant uzun zaman aralığında sizin farkına bile varamayacağınız yenilikleri teknoloji ile buluşturmayı başarmıştır.

Bir İmplanttan Beklenen Ne Varsa

Buraya kadar açıkladığımız yenilikleri uzun vadede farkına varacağınız işlemlerdi. Öncelikli olarak bir implant ağız ve çene kemiği açısından ne kadar kaliteli olursa o kadar uzun süre kullanılır. Yiv dizayn – mikro yivsiz yapısı ve konik bağlantısı sayesinde kemik yapısına uygun bir işlem için gerekli olan tüm alt yapı oluşturulmaktadır.

Başka bir açıdan bakmamız gerekirse implance implant sayesinde diğer implantların eksiklikleri göz önüne alınarak yeni nesil ve kaliteli bir implant markası oluşturulmuştur.

Uzun süreli kullanımda – kemiğe adapte olmasında – çene sağlığınızın korunmasında ve bakteriyel olarak gerçek dişiniz ne kadar önemliyse o kadar uzun ömürlü ve kaliteli bir implant markasının oluşturulduğunu söyleyebiliriz.

Gurur Duyuyoruz

Yerli bir marka olmasından dolayı, 40’tan fazla ülkede satılmasından dolayı ve bir implant markasından beklediğimiz pek çok özellikten fazlasını bize sunmasından dolayı implance markasını tavsiye ediyoruz.

Sonuç Olarak

Kısa süreli rahatlama yerine gerçek dişten ayırt edilemeyen uzun süreli bir implant arayışındaysanız, yerli bir markanın avantajlarını yakından görmek istiyorsanız randevu almanızı tavsiye ediyoruz. İmplant markaları yapılan uygulamanın kalitesini doğrudan etkileyecektir. Bu sebeple işinde teknolojiden destek alan bir ürünle çalışabilirsiniz.

Aklınıza gelen her türlü konu başlığında bize ulaşabilir ve implant markaları, implant fiyatları ve diğer ağız – diş sorunlarınızla ilgili randevu alabilirsiniz. Dilerseniz de yorumlar bölümünden aklınıza takılan soruları sorarak daha hızlı bir şekilde cevap alma imkanına da sahip olabilirsiniz.

Lütfen İmplance implant yorumlarınızı bizimle aşağıdan paylaşın.

Hekim:

Dt. Seçkin Horozal

For a Lifetime of Smiles!

Yorum ( 8 )

 • Yahya

  Hocam benim alt çene kemiğim erimiş İstanbul’da x kilinikten reçete çıkardılar Avrupa implant kemik tozu (greft) tedavisi vs fakat implenc implant implant ilk defa duydum ve kafam karıştı öneriniz nedir
  Not benim alt üst kalan dişler tümü çekilecek üste 4 – alta 2 implant olabiliyor muayene sonucunda öneriniz nedir

  • Dr. Selahi Ertürk

   Merhaba biz kliniğimizde kullanıyoruz başarılı bulduğumuz yerli implantlardan biri implance implant.

 • Abdülkadir Koç

  Hocam iyi günler. Benim üst çene kemiği m erimiş. İzmir dokuz Eylül üniversitesi hastanesi bana zigoma implant önerdi. “İmplance “markası na güvene bilirmiyiz.

  • Dt. Ufuk Tosun

   Merhaba Abdulkadir bey,

   Bizimde kullandığımız bir marka başarılı implantlar.

 • Seyhun

  Ebi implant nasıldır önerirmisiniz ve vita porselen metal ve zirkonyum nasıldır en fazla fiyat ne olmalı

  • Dt. Ufuk Tosun

   Merhaba, ebi implanti hic duymadik zirkonyum kaplamalar doku dostu ve estetik oldugu için öncelikli tercihiniz olmalı, her yil tdb fiyatlari yayinliyor o listeye zirkonyum fiyatlari olarak buradan ulasabilirsiniz.

 • Rafet

  hocam yerli implant olarak implance implantin kalitesi nedir? fiyat ve kalite yorumu alabilir miyim?

  • Dt. Ufuk Tosun

   Merhaba Rafet bey, kalite olarak oldukça iyi amerikan fda onaylı implant yaptığımız hastalarımızdan oldukça iyi dönüşler aldık kemik oluşumları kaynaması oldukça kaliteli fiyat için lütfen whatsapp dan yazınız yardımcı olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir