implant yapımı

İmplant diş tedavisi genellikle hastanın durumuna göre ve muayene ve bazı röntgen sonuçlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Herkese aynı tedavi şekli uygulanmayarak hastanın durumuna göre farklı tedavi şekilleri de kendine göstermektedir. Bunlara göre ise implant diş tedavisini merak edenler için ayrıntılı bir araştırma yaptık uzman diş doktorlarına göre; çene kemiğinde bulunan ve diş görevi gören titanyum bazlı ekipmanlardan oluşmaktadır tedavi, İmplantların tedavisinde ana temel ise insanların belirli nedenlerden dolayı kaybetmiş olduğu dişlerinin yerine kendi dişlerinin görevini gören ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve aynı zamanda ise sorunsuz bir şekilde kullanmasını sağlayacak olan yerleştirilmiş diş köklerinin yapılması olmaktadır. Türkiye’de oldukça kaliteli yerli implantlar yapılmaktadır.

implant yapımı

implant yapımı

Özellikle insanın beslenmesi esnasında en büyük sorumluluğu üstlenen ve aynı zamanda ise besinlerin öğütülmesini sağlayan ve çiğneme görevini yerine getiren azı dişlerinin olduğu bölgelerde yaşanan yoğun diş kayıpları nedenleri ile artık günümüzde implant diş tedavilerinin yapılması zorunlu bir hale gelmeye başlamıştır.

Yapılan implantları kalite kalite olmaktadır implant fiyat tablosunu inceleyin.

 

implant-implant-implant-implant

Geçmiş zamanlarda diş kayıplarına çare olarak uygulanan protezler artık günümüzde yerini implant tedavilerine bırakmışlardır. Bunun nedeni ise hastanın daha sağlıklı uzun yıllar boyunca rahat ve aynı zamanda sorunsuz bir şekilde ve en önemlisi ise, hiç bir yan etkisi bulunmaması nedeni olmaktadır. Bunların yanı sıra ise sabit olan protezler, ağızda oynamayan ve çıkmayan protezlerin yapılabileceği bir temel destek üzerine, implant kökü uygulanan ve aynı zamanda ise oturtulan dişler olmaktadır.

Hekim:

Dt. Seçkin Horozal

For a Lifetime of Smiles!

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir