Ataşehir implant tedavisi

Ataşehir implant tedavisi konusunda Çekmeköyde Faliyet Gösteren  Dr. Ufuk Tosun, diş hekimliği diplomasını aldıktan sonra İngilterede yaptığı yüksek lisans ve bir çok başarılı çalışmalar sonucu, önce FELLOW, sonrasında da DİPLOMATE ünvanı ile ödüllendirildi. Şuan kliniğinde yapılan başlıca çalışmalar aşşağıdaki gibidir.

İmplant Tedavileri (implant ve implant-üstü potezler)

Estetik Diş Hekimliği ( Diş Beyazlatma, Porselen laminalar, zirkonyum kronlar )

Ağız, Diş ve Çene Hastalıkları cerrahisi ( Diş çekimleri, 20.yaş dişi çekimleri, Ataşehir implant tedavisi ,Gömük diş operasyonları, Apikal rezeksiyon operasyonları, Sinüs lifting operasyonu (Sinüs tabanı yükseltme operasyonu), Alveol Kreti Düzeltme, Kemik grefti (Kemik tozu) uygulamaları, İnley-Onley Kemeik Greti Uygulamaları gibi tedaviler yapılmaktadır.

Endodonti (Kanal Tedavileri)

Protez ( Sabit ve Hareketli Protezler). Sabit Protezler: Porselen kron-köprüler, Zirkonyum Kron-Köprüler, Porselen lamina uygulamaları..Hareketli Protezler: Total protezler, Parsiyel Protezler, Hassas tutuculu protezler, İmplant-üstü hareketli protezler (overdentures) tedavileri sunulmaktadır.

Orthodonti (Çapraşık dişlerin düzeltilmesi tedavileri, Sabit ortodontik tedaviler (Tel tedaileri), Hareketli  apereylerle yapılan tedaviler, Splint uygulamaları )

Konservatif ( Restoratif ) Diş Tedavileri ( Kompozit dolgular, Porselen İnley, Porselen Onley tedavileri yapılmaktadır.

Periodontoloji (Diş taşlarının temizlenmesi , Periodontal Küretaj, Gingivektomi, Gingivoplasti, Flep Operasyonları, Dişeti operasyonları, Kron boyu uzatılması operasyonu gibi tedavileridir.

Dr. Ufuk Tosun,BDS, MScD (Dental Implants, UWCM, Cardiff – UK)
(Diplomate of The International Congress of Oral Implantologist)
GSM:+ 90 – 533 395 89 89
Tel:+ 90 – 216 641 45 15
E-mail:bilgi@implantdental.gen.tr

Ataşehir Anadolu yakasının en muhteşem ilçelerinden biri haline geldi. Özellikle son 10 yılda yapılan konut projeleri ile Anadolu yakasının yükselen yıldızı haline gelen Ataşehir, 2008’de Üsküdar, Kadıköy ve Ümraniye’nin bazı bölgelerini bünyesine katarak ilçe haline gelmiştir. İlçede geniş arsa rezervlerinin olması bölgeye inşaat şirketlerini çekmiş bu bölgeye muhteşem konutlar yapılmıştır. Ataşehir’in batı bölgesinde önemli projeler yapılması Ülker Sports Arena’nın da buraya inşa edilmesi, Batı Ataşehir kavramını ortaya çıkarmıştır. İlçenin tarihi  14. yüzyıla kadar dayanır. Osmanlı döneminde bölgeye ciddi bir yerleşim yapılmıştır. Cumhuriyet döneminde de bölgede toplu konutlar yapılmaya başlanmıştı. Bölgeye adını veren konutlar Ata bloklarıdır. Ataşehir günümüzde yüksek gökdelenlerin bulunduğu bir ticaret merkezi haline gelmiştir.  Bölgede iş merkezlerinin bulunması Ataşehir’i hareketli bir yer haline getirmiştir. Ataşehir hastaneler ve diş hekimleri açısında da oldukça gelişmiştir. Ataşehir dişçi sayısı her geçen gün artmaktadır. Ataşehir İmplant diş hekimi Ufuk Tosun implant konusunda başarılı bir grafik çizmektedirler. Bölgede tüm diş operasyonları başarı ile uygulanmaktadır. Özellikle implant uygulamaları, kanal tedavisi konusunda İstanbul İmplant Centre çok başarılı işler çıkarmaktadır. İstanbul İmplant Centre implant konusundaki deneyiminin yanı sıra ağız sağlığı ile ilgili tüm operasyonlarda yetkin ve deneyimli personele sahiptir. Klinik imkanları açısından bölgenin en iyi diş poliklinği olan İstanbul İmplant Centre siz kıymetli hastalarını bekliyor.

Hekim:

Dt. Seçkin Horozal

For a Lifetime of Smiles!

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir