emax dis kaplama

Emax diş kaplama son yıllarda sanatçılarda ve oyuncularda gördüğümüz muntazam dizili bembeyaz dişler aslında estetik diş hekimlerinin eseri. Zamanla sararan ya da bakımsızlıktan dolayı renkleşen dişler için uygulanan tedavi yöntemleri, günümüzde popülerlik kazanmış ve ünlü isimleri idol olarak alan kişiler tarafından da talep edilir olmuştur. Estetik kaplamalarda öne çıkan emax yöntemi, çoğunlukla öndeki kesici dişlere uygulanır. Emax, sağlığını yitirmiş ve kazanılmaya çalışılan dişlere değil, estetik olmayan ve sahibini oldukça rahatsız eden kişilere yaptırılır. Estetik kaplama emax, çok fazla dayanıklı olmaması hasebiyle arka dişlerde çalışma alanı bulmaz. Arka bölgedeki diş kayıplarında ya da çürüklerinde daha kalıcı ve sağlam olan implant, zirkonyum gibi tedavi yöntemleri tercih edilir.

Güzelliğine ve ağız içi bakımına ekstra özen gösteren kişiler ki bu kişi gurubunu çoğunlukla bayanlar oluşturur, emax dişler için diş hekiminin yolunu tutarlar. Hastanın tercihinin yanında, diş hekiminin de bu uygulama için ağız içi durumuna bakarak karar vermesi gerekiyor. Yani herkes ben emax yaptırmak istiyorum diyerek bu işlemi yaptıramaz. Eğer dişin durumu bu uygulamaya izin verecekse, bu uygulama gerçekleştirilebilir. Aksi takdirde estetik amaçlı yapılan dişler zamanla fonksiyonunu kaybedebilir. Estetik kaplama emax dişlerine özenle bakmak gerekir. Bunun için hem ağız içinin antiseptik sıvılarla temizlenmesi, dişlerin düzenli olarak fırçalanması şarttır. Eğer kişisel bakım aksatılır ve gerekli bakım yapılmazsa hem doğal dişlerin hem de yapılan yapay dişlerin ömrü kısalır.

emax fiyatları

Güzel Gülüşler İçin Emax

Dış güzelliğin ve insanlara hitabın en etkili yolu düzgün bir şekilde konuşmak ve güzel dişlere sahip olmaktır. Konuşurken, gülerken ilk olarak kendisini gösteren dişlerimiz aynı zamanda özgüven kaynağımızdır. Bu nedenle özelikle ön kesici dişlerinde çapraşıklık olan kişiler, eksik dişleri olanlar diş hekimlerinin yolunu tutarlar. Son zamanlarda uygulanması oldukça yaygınlaşan emax diş kaplama , Hollywood yıldızlarının dişlerini aratmayacak cinste. Muntazam dizili ve bembeyaz dişler için yaptırılan bu uygulama ile kişiler rahatlıkla gülebiliyor, çevresindekiler ile sorunsuz iletişim kurabiliyor. Dişlerde Emax Yöntemi, artık birçok diş hekimince de yapıldığı için hastalar oldukça şanslı.

Dişlere emax yapımı için mutlaka bir diş hekiminin muayene etmesi gerekir. Eğer diş hekimi emax yapımını uygun görürse, tedaviye başlanır. Daha çok estetik diş hekimliğinin çalışma alanına giren bu uygulama, doğal dişler müsaade ederse yapılır. Çünkü kişinin kendi doğal dişleri sağlıklı ve sorunsuz ise hekim bu işlemi önermeyebilir. Kısacası güzel gülüşler için emax yaptırmak isteyen kişilere diş hekimleri uygun görmeyebilir. Ancak dişlerde madde kaybı, çürük gibi onarılabilir durumlar varsa, doktor dişler üzerinde çalışabilecek birçok yöntemden, hastanın da tercihi ile emax yaptırabilir. Sonuç olarak her ne kadar güzel ve beyaz dişlere kavuşmak istesek de bunu doğal yöntemlerle yapmak dişlerin daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Aksi takdirde doğal dişlerin zedelenmesi ve kullanımda ikinci plana atılması, yapay dişlerin kısa ömürlü olmasına neden olacaktır. Ayrıca emax fiyatları için implant fiyatları sayfamızı inceleyiniz.

Hekim:

Dt. Seçkin Horozal

For a Lifetime of Smiles!

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir