zirkonyum kaplama

Zirkonyum Kaplama tedavisi köprü, implant üstü kaplamalar,  şekil bozuklukları ve bazı restoratif diş tedavileri için en estetik ve en doku dostu yöntemlerden biridir. Zirkonyum kaplama fiyatlarını 2022 yılı için geçerli olmak üzere aşağıda inceledik.

Zirkonyum fiyat listesini diğer kaplama modelleri ile karşılaştırın ve sizin için en uygun tedavi planını oluşturun.

zirkonyum kaplama

zirkonyum kaplama

Kapanışı ve çene yapısı aşırı bozuk olsa dahi zirkonyum dişler ile estetik görünüme kavuşulabilir.

Eğer diş eksikliğiniz var ise implant yaptırmalısınız, implant fiyatlarını incelemek ister misiniz?

Zirkonyum Kaplama Fiyatları 2022

2022 Yılı Güncel Zirkonyum Fiyat Listesi KDV Dahil %8
Veneer Kron ( Zirkonyum kaplama fiyatları)  lütfen tek diş toplam ücreti whatsapp üzerinden danışınız. 1750 TL
Veneer Kron ( Porselen kaplama fiyatları )  lütfen tek diş toplam ücreti whatsapp üzerinden danışınız. 1750 TL
Laminate Veneer ( Seramik ) 2730 TL
İmplant Üstü Veneer Kron ( Zirkonyum kaplama ) 1780 TL
Geçici Kuron ( Tek diş ) 285 TL
Tam Seramik Kron ( Metal Desteksiz Porselen ) 2160 TL
Diş Çekimi 450 TL

Zirkonyum Kaplama Fiyatlarını Hesaplama Aracı

Alttaki hesaplama aracından zirkonyum kaplama yaptırırken en merak edilen konulardan birisi olan tedavi fiyatlarını, tedavinize özel hesaplama aracı ile hesaplatabilirsiniz. Hesaplama aracına kaç adet zirkonyum kaplama ihtiyacınız olduğunu, ayrıca dolgu, kanal ve diş çekimi gibi işlemleri ekleyerek anında öğrenebilirsiniz.

Not: zirkonyum kaplama fiyatları motoru 03-06-2022 tarihi itibari ile güncellenmiştir.

[]
1 Step 1
Türk Diş Hekimleri Tarifesince Hazırlanmış Zirkonyum Kaplama Hesap Motoru
Seçim yaptıkça formun en altında ücretler otomatik hesaplanacaktır.
Lütfen Diş Kaplamanızı Seçiniz!implant sonrası üstüne kaplanacak kron seçimi yapınız. seçim sonrası lütfen adetini belirtiniz.
Diş Temizliğiihtiyacınız var mı?
Diş Beyazlatmaihtiyacınız var mı?
Panaromik Röntgeneğer panaromik röntgeniniz var ise belirtiniz
Bu fiyatlar TDB listesi baz alınarak düzenlenmiştir. Alttaki Toplam fiyata materyal fiyatları hariçtir yasa gereği kliniği arayıp toplam ücreti öğrenmelisiniz.

Tahmini Toplam [ ( FIELD15 * FIELD43 ) + ( FIELD55 * FIELD56 ) + ( FIELD39 * FIELD46 ) + FIELD37 + FIELD38 + FIELD41 + FIELD48 + FIELD49 + FIELD50 + FIELD51 + FIELD53 + FIELD54 ] TL

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
İstanbul İmplant

Zirkonyum Kaplama laboratuvarda nasıl yapılıyor merak ediyorsanız sayfamızdaki videoyu izleyin. Video için tıklayın.

Zirkonyum Kaplama Nedir?

Son zamanlarda diş hekimlerince sıkça uygulanan zirkonyum kaplama, estetik açıdan doğal dişe en yakın duran restore çeşididir. Metal alt yapılı protez dişlerin yerine günümüzde hem ışığı geçirgenliği açısından hem de daha estetik durması açısından zirkonyum dişler kullanılmaktadır. Özellikle yeme içme basıncının daha düşük olabileceği ön dişlerde zirkonyum kaplamalar yapılmaktadır. Doku uyumlu olan zirkonyumlar, zamanla renk değiştirme gibi bir durum oluşturmazlar. Zamanla koyu renk alan ve ağız içinde hoş bir görüntü oluşturmayan metal dişler terk edilmeye yüz tutmuş ve yerini zirkonyum kaplamaya bırakmıştır. Zirkonyumlar ağız içi ve diş bakımı titizlikle yapıldığı takdirde uzun vadeli kullanılabilme özelliğine sahiptir.

Zirkonyum dişin özellikleri konusunda biraz daha bilgi vermemiz gerekirse, eksik diş ihtiyacında en önemli tedavi yöntemlerinden birisi olan köprü uygulamasının yapılmasına da imkan tanıyan zirkonyumlar, beyaz renk ve tonlarında olduğu için ışığı geçirme ve yansıtma yapısı da doğal diş gibidir.

Zirkonyum Diş Kaplama

Zirkonyum Diş Kaplama ( Üst Çene 8 Diş )

Zirkonyum Nedir?

Zirkonyum denen madde yüksek performans seramiği olarak adlandırılıyor. Günümüzde uzay endüstrisinde de kullanılan zirkonyum dünya genelinde nadir bulunan en sağlam metallerden biri olarak biliniyor.

Peki zirkonyum diş nedir; Beyaz fildişi renginde, parlak ve canlı yapısıyla diş tedavilerinde de sıkça tercih edilen zirkonyum diş kaplamalarının değişilmez elementlerinden biri olarak öne çıkıyor. Yüksek basınca dayalı sıcağı ve soğuğu iletmeyen yapısıyla diş hassasiyetli olanlar için de oldukça kullanışlı oluyor.

Klinik araştırmalar zirkonyumun uzun yıllar kullanılabilen metal görünümlü ve sağlam bir element olduğunu ortaya koymuştur. Ağız ve diş sağlığına da uyum sağlaması sayesinde diş hekimliği uygulamalarında en çok güvenilen alt yapı uygulamaları olarak tercih ediliyor.

 

Zirkonyum Dişin Faydaları Nelerdir | Diş Hekimleri Tarafından Neden Tavsiye Edilir

Öncelikle porselen kaplamalara göre ve klasik dolgu maddeleri ile kıyasla ışık geçirgenliği çok fazladır. Bu da metal görünüm veya porselen renk yerine daha geçirgen ve doğal bir dişe sahip olacağınız anlamına gelir.

Porselen kaplamaların altında koyu metal renkli olan kaplama malzemeleri belli bir ışıkta dişlerinizin renk tonunu hemen ortaya çıkaracaktır. Bu koyu ve sönük renk tonu hem estetik açıdan problem yaratır hem de gerçek diş görüntüsünden uzaklaştırır.

Kaplamanın ve zirkonyum dişin en büyük farkı sadece beyaz görünüm değildir. Uzun vadede kaplamanın sağlayamayacağı özgüveni de size kazandıracaktır.

Zirkonyum Diş Eti Uyumu Hakkında

Yapılan araştırmalar ön dişlerde zirkonyum kullanımının çok daha uzun ömürlü olduğunu göstermiştir. Her ne kadar beyaz renkte bir malzeme olduğu için kullanıldığı düşünülse de dişler ile diş etleri arasında tam yerinde bir uyum sağlayacaktır.

Kaplamanın ve diğer dolgu malzemelerinin diş etlerinde ortaya çıkardığı kızarıklıklar kesinlikle zirkonyum kaplamada ortaya çıkmaz. Daha beyaz, daha uyumlu ve estetik açıdan sizin için önemli bir yardımcı olarak ön plana çıktığını söyleyebiliriz.

Zirkonyum Diş Kaplama Nasıl Yapılır?

Son zamanlarda zirkonyum diş kaplama ve implant tedavilerinde sıkça kullanılan zirkonyum kaplama özellikle metal kaplamaya alternatif olarak kullanılıyor. Diş rengine oldukça benzemesi, ışık geçirgenliğine sahip olması ve ağız ortamına daha çok uyum sağlaması sebebiyle zirkonyum kaplama her geçen gün daha da yaygınlaşıyor. Bu çerçevede diş hekimleri kaplama işlemlerinde diğer kaplama yöntemlerinden daha çok zirkonyum kaplamayı tercih ediyorlar.

Zirkonyum kaplama her ne kadar diş kliniğinde hekim tarafından diş kesilip ölçüsü alınsada aslen laboratuar süreci çok meşakatlidir. Bu videoda İstanbul implant olarak çalıştığımız Türkiyenin en iyi diş laboratuarından olan Sanlet Dental Stüdyonun işleyişi hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Zirkonyum diş kullanım alanı ve kullanım bölgesi olarak üretim farklılıkları gösterebilmektedir. Örnek vermek gerekirse;

 • Diş çarpıklığını gidermek amacı ile dişiniz kesilerek zirkonyum kaplamak için
 • Belli bir kısım kırılan veya çürük dişinizi kaplamak için
 • Yaptırdığınız implantların kuron kaplamak için
 • Diş eksiğiniz var ise köprü yaptırmak için
 • Eskiyen metal destekli porselen kaplamalarınızı değiştirmek için.

Yukarıdaki örneklerde implant üstü kaplamalar hariç diğer kaplamalarda dişlerinizin kesilmesi ( belli oranda törpülenmesi ) gereklidir. Öncelikle kesilen dişler ölçü maddesi ile ölçüsü alınır, hastanın aşındırılmış dişleri hassasiyet oluşturmaması için geçici dişler yapılır, bir veya iki prova ile laboratuvar süreci biter ve dişleriniz sağlığa zararlı olmayan yapıştırıcılar ile yapıştırılır.

Zirkonyum Diş Estetik Amaçlı Kullanılır mı?

Zirkonyum daha çok estetik kaygılarla tercih edilse de diğer kaplama yöntemlerinde daha sağlam ve sağlıklı olması da tercih edilmesinin önemli nedenlerinden. Bununla birlikte günümüzde birçok kişi diş beyazlatma yöntemleriyle daha beyaz ve parlak dişlere sahip olmak istiyor. Ancak bazı kişilerin beyazlatma tedavileri sonuç vermezken bazılarının dişleri ise ilk günkü parlaklığını yakalayabiliyor. Bu çerçevede diş beyazlatma tedavileri sonuç vermeyenler de zirkonyum yöntemini seçerek dişlerindeki olumsuz görüntüleri, lekeleri ve sararmaları kapatma yoluna gidiyor.

Zirkonyum kaplama dişlerde sahip olduğu görüntünün haricinde normal dişlerde olduğu gibi oldukça doğal bir görüntü sağlanır. Işığı tamamen geçiren minelere sahip olan zirkonyum kaplamalar klasik porselen kaplamalara dişlerin daha canlı ve parlak görünmesini sağlar.

Bununla birlikte dişlere yapılan kaplamaların ağız ve diş sağlığı ile de uyumlu olması tedavinin sonuç vermesi açısından oldukça önemlidir. Diş etleriyle ve ağız yapısıyla oldukça uyumlu olan zirkonyum kaplamada diğer kaplama yöntemlerinde görülen dişeti morlukları, kanamalar vs. görülmez. Diş eti çekilmelerine de sebebiyet vermeyen zirkonyum kaplama fırçalanması esnasında da herhangi bir olumsuzluğa sebep olmuyor.

Zirkonyum Diş Kaplama İlerde Renk Değişim Yapar mı

Çok ciddi bir aşındırıcı ile karşılaşmadığı sürece, renk değişimi oluşmaz. Aynı zamanda normal dişlerinizle hemen hemen aynı ışık geçirgenliğine sahip olduğundan dolayı da rengi çoğunlukla uygulandığı şeklini muhafaza eder.

Zirkonyum Diş Nasıl Yapılıyor?

Zirkonyum kaplama da dişin boyutu, büyüklüğü ve dişte çürük olup olmadığı önemlidir. Bu çerçevede diş hekimleri diş kaplama işlemine başlamadan önce dişin ölçümünü ve kontrollerini yaparak dişi kaplama yapmaya uygun hale getiriler. Ölçü alma işlemi diş etinde herhangi bir olumsuzluğa sebebiyet verilmeyecek şekilde özel küçük ağız kaşıklarıyla yapılır. Hassas bir şekilde ölçümü sağlanan dişin ölçülerine uygun bir şekilde kaplama yapılır.

Zirkonyum kaplamanın yapılması laboratuvar şartlarında oluyor. Ölçüsü alınan dişi tamamen kaplayacak şekilde ve dişler arasında en uygun renkte zirkonyum altyapısı hazırlanır ve üstüne de porselen bir kapak ilave edilir. Laboratuvar ortamında bu şekilde hazırlanan kaplama klinik ortamda dişe uyumlu bir şekilde monte edilir. Bütün bu işlemleri bittikten sonra dişte daha kalıcı ve sağlam olması için de özel yapıştırıcılarla dişe sağlam bir şekilde yapıştırılan zirkonyum kaplama bu şekilde kullanıma hazır olur.

Zirkonyum diş kaplama işleminin yapılması sırasında klinikte gerçekleştirilen ölçme ve kaplamanın yapılması işlemi lokal anestezi sağlanarak uygulanıyor. Anestezi sonrasında yapılan işlemde herhangi bir ağrı veya sızı görülmüyor. Sadece belirli bir süre sıcak ve soğuk hassasiyeti olabiliyor. Bu da normal karşılanıyor.

 

Zirkonyum Diş Kaplama Nasıl Takılır?

Zirkonyum diş kaplamalar hem dişlerinizin törpülenmesi hem implant üstü abutmentler için genel olarak kuvvetli yapıştırıcılar ile yapıştırılır. Eğer yapıştırılan dişiniz her hangi bir nedenle çıkacak olursa telaş etmeyin tekrar yapıştırılması hızlı ağrısız bir işlemdir.

Zirkonyum Dişin Zararları

Zirkonyum metalı özellikle dental sektörde kullanılan olanının herhangi bir zararı kaydedilmemiştir. Eski metal destekli porselenlerin hem renk olarak doğal dişe benzememesi hemde diş etlerinde uygunsuz metal kullanıldığında enfeksiyona neden olması nedeniyle zirkonyum kaplamalar daha sağlıklı ve zararsızdır.

Zirkonyum Dişler Radyasyon Yayıyorlar mı?

Hem Zirkonyum hem porselen kaplama dişler radyoaktivite oranları güvenlidir. Zirkonyum diş radyoaktivite miktarı, vucudumuzdaki doğal radyoaktivite miktarı gibi küçük ve düşük orandadır.

Zirkonya dişler, doğal metal olmaları ve mukavementi kuvvetli, dişimize benzer beyaz oldukları için tercih edilir. Doğal olarak oluşan zirkonyum, 90, 91, 92 ve 94 izotopları stabildir (radyoaktif değildir). Zirkonyum dişlerden gelen radyasyon dozu, esasen sıfıra yakındır ve kesinlikle endişelenecek bir şey değildir. Zirkonyum kaplamalar hiç bir şekilde ağız içinde çözülmezler ve yutulması halinde zirkonyum dişin vücutta emilimi olmaz. Bu nedenle, kimyasal toksit bir zehirlenmeye sebebiyet vermeyeceğinden son derece doku dostu ve sağlıklı bir çözümdür.

Zirkonyum Kaplama ve Diş Sağlığı

Diş sağlığı açısından gerekli görüldüğü taktirde zirkonyum kaplama yöntemleri birçok hastanın dişine uygulanabiliyor. Bu zirkonyum kaplama yöntemleri, metal, seramik ve porselen olmak üzere farklı maddeler tercih edilerek yapılıyor. Zirkonyum ise diş kaplama yöntemlerinde kullanılan en kaliteli ve kalıcı bir madde olarak ön plana çıkıyor. Diş renklerine uyum sağlayan yapısı, sağlam ve kalıcı nitelikleriyle birçok diş hekimi hastalarına zirkonyum diş kaplamayı öneriyor.

Bununla birlikte dişlerinde estetik kaygı yaşayanlar ve dişlerinin daha parlak ve düzenli bir görünüme sahip olmasını isteyenler için de zirkonyum maddeli kaplama tercih ediliyor. Dişlerin daha sağlıklı bir görünüme kavuşması için yapılan zirkonyum kaplamalar oldukça zanlı ve parlak bir görünüm sağlayarak estetik kaygılara da oldukça mükemmel cevaplar verebiliyor.

 

Zirkonyum Diş

Zirkonyumun Dişlerle Uyumluluğu

Zirkonyum diş sağlığında dokuları bozulmuş çürümüş ve kanal tedavisiyle birlikte kaplama gerektiren dişlere uygulanan en uygun malzeme olarak kabul ediliyor. Zirkonyumun ağız sağlığı başta olmak üzere diş ve diş etleri üzerinde de oldukça uygun ve uyumlu olması diğer metal içerikli ve porselen kaplama malzemelerine göre daha çok tercih edilmesini sağlıyor. Ayrıca bu sayede sadece normal diş tedavisi açısından da oldukça estetik bir görüntü sağlayabiliyor. Zirkonyum diş kaplamalar ayrıca porselen kaplamalar ile arasındaki fiyat farkını oldukça daraltırmış durumda incelemek için zirkonyum diş fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Diş Kaplamada Kullanılan Metaryaller

 1. Zirkonyum metali
 2. Seramik
 3. Cobalt-Nikel-Krom
 4. Akrilik

Metal kaplamların ağızda oluşturduğu mat görüntü zirkonyumda görülmez. Canlı ve parlak gülüşlerle kişiler daha sağlıklı bir ağız yapısına kavuşur. Diş çekilmesi gibi rahatsızlıklarda herhangi bir morarma ve kanama gibi estetiksel problemlere de sebep olmayan zirkonyum diş eti çekilse dahi herhangi bir olumsuzluğa sebep olmuyor.

Bütün bunlarla birlikte zirkonyum kaplamalar diş sağlığında uzun süreli kullanım sağlayabilirler. Kaplama yapıldığı andan itibaren en az beş yıl boyunca ağrısız ve problemsiz kullanım sağlayan zirkonyum malzemesi renklenme, sararma, plak oluşumu ve diş taş oluşumu gibi olumsuzluklara sebebiyet vermezler. Bu sebeple zirkonyum kaplama ağız ve diş gelişimi tamamlanmış her birey için yapılabilen en sağlıklı ve en çok tercih edilen kaplama yöntemi olarak ön plana çıkıyor.

Zirkon zahn blok

Zirkon zahn blok

Zirkonyum Kaplamanın Yaşam Kalitemize Etkisi

Hem ağız ve yüz güzellik uyumunu sağlayan dişlerin uzun süreli kullanımı hem de görsel anlamda kişiyi ve çevresindekileri rahatsız etmeyecek şekilde tedavisi günümüzde zirkonyum kaplama dişlerle mümkün olmaktadır. Modern tıpın gereklerine uyan ve diş tedavisinde hastalara hem sağlam hem estetik diş imkanı sunan farklı nitelik ve kalitedeki materyaller diş eksikliklerini gidermekte ve dişlerle ilgili kaygıları geride bırakmaktadır. Zirkonyum diş kaplama özellikleri kullanım esnasında daha iyi anlaşılmakta ve hastanın yaşam kalitesini arttırmaktadır. Ayrıca görsel kalitesi baz alındığı zaman zirkonyum kaplama fiyatları oldukça uygun olmaktadır.

zirkonyum diş kaplama

Zirkonyum kaplama ile metal destekli Porselen kaplamanın arasındaki farkları şu şekilde sıralayabiliriz.
 1. Zirkonyum kaplama çekirdek metali olarak beyaz olduğundan estetiktir.
 2. Zirkonyum metalinden ayrıca implant’da yapıldığından daha doku dostudur.
 3. Porselen kaplamada kullanılan metalden daha az enfeksiyon yaptığı bilinmektedir.

Zirkonyum kaplamalar dişin kesilmesi, ölçünün alınması, laboratuvarda üretilmesi ve provalar ile birlikte yerine yapıştırılması yaklaşık 6-10 günlük bir süreçtir.

Zirkonyum Diş Fiyatları Ne Kadar?

Türk diş hekimleri birliği her yıl enflasyon, kur farkı gibi oranlar doğrultusunda zirkonyum kaplamaların fiyatını ve diğer tüm diş tedavilerin fiyatını belirlemekte, diş hekimlerinin bu tabloya minimum olacak şekilde uymak zorunda bu yıl açıklanan fiyat 715 tl dir.

Zirkonyum Kaplama Ömrü Ne Kadardır?

Diş etleri ile oldukça uyumlu olan zirkonyum maddesi, diş tedavilerinde oldukça sık bir şekilde kullanılmaya başladı. Deforme olmuş, kırılmış ya da farklı nedenlerden dolayı madde kaybına uğramış dişlerde zirkonyum kaplamalar hem estetik durma özelliği ile hem de uzun süre kullanılabilirliği ile hastalar tarafından da tercih edilmektedir. Oldukça sağlıklı bir yöntem olan zirkonyum kaplamalar ortalama beş yıl ila 20 yıl gibi sürelerde ağız içinde kullanılabilmektedir.

Kimi hastaların merak ettiği zirkonyum kaplama ömrü ne kadardır sorusunun cevabı aslında biraz da kişisel olarak verilebilir. Çünkü kişinin ağız ve diş bakımına verdiği önem, beslenme alışkanlıkları gibi farklı faktörlere bağlı olarak zirkonyum kaplamanın ömrü değişebilmektedir, ama genel olarak baktığımız zaman 30 yıl kadar gidebildiği görülmektedir. Bu durum göz önüne alındığında zirkonyum kaplama fiyatları uygun fiyatlı bir kaplama çözümüdür.

Eğer ki hasta dişlerin yapımından sonra dişlerini düzenli olarak fırçalar ve dişlerin arasında yemek artığı kalmamasına dikkat ederse hem kendi doğal dişleri hem de yaptırdığı zirkonyum dişleri daha uzun süre kullanabilir. Aynı zamanda sigara ya da alkol tüketimi, dişlerin gıcırdatılması, dişlerin sıkılması gibi kötü alışkanlıkların terk edilmesi dişlerin ömrü açısından oldukça önemlidir. Zirkonyum kaplama ömrü ne kadardır sorusu görüldüğü gibi biraz da kişinin alışkanlıklarına bağlı olarak değişmektedir. Hasta dişlerini düzenli olarak fırçalamaz ve sağlıksız beslenme alışkanlıklarını devam ettirirse hem sonradan yapılan yapay dişler hem de kişinin kendi dişleri zarar görür ve ağız içinde kayıplar başlar.

Hekim:

Dr. Selahi Ertürk

1999 yılında Cardiff’deki Cardiff Üniversitesinde University of Wales College of Medicine Dental School’da Restorative...

Yorum ( 137 )

 • Aylin

  Merhabalar,
  Ön üst dişlerimde ortadan sağa ve sola doğru toplam 6 dişten sonraki dişlerim içe doğru. Gülüş estetiğini inanılmaz etkiliyor gülemiyorum diyebilirim. Ve çocukluktan gelen on 2 dişimin arasında çürüme vardı, orayı törpülediler ama zamanla orada hafiften delik varmış gibi duruyo ve temiz durmuyor. Sizce içe dogru bakan dişler için ne yapmam gerekir? Ortadaki 6 diş içinde zirkonyum düşünüyorum. Alt dişlerimde bir problem yok ama renk farklı olabilir mi acaba. Fiyat da rica edeceğim. Teşekkür ederim

  • Dt. Ufuk Tosun

   Merhaba, mail ile dönüş yapıldı efendim.

   • Veysi

    12 implantım var 24 adet seramik destekli zirkonyum yaptırmak istiyorum fiyat söylermisiniz

    • Dt. Ufuk Tosun

     mail adresinize zirkonyum kaplama fiyatları iletilmiştir.

 • Selahattin

  Merhaba ön kesici alt dişlerim sallanmakta ve zamanla çekilmesi gerekecek..kemik erimesi oluşmuş o bölgede…zirkonyum implant tercih edilirse 2 diş içim fiyat verirmisiniz lütfen..

  • Dt. Ufuk Tosun

   Merhaba Selahattin bey, evet kemik tozu tedavisinden zirkonyum implant değil ama titanyum implant yapılabilir ayrıntılı bilgi mail adresinize iletildi.

 • Emine

  Merhabalar iyi çalışmalar bende zirkonyum tedavisi olmak istiyorum ama fiyat almak istiyorum ?

  • Dt. Ufuk Tosun

   Emine hanım ayrıntılı cevap olarak mail adresinize ilettik.

 • Demirhan

  Üst çenedeki dişlerim seyrek biraz daha estetik bir görüntü için kaplama yaptırmayı düşünüyorum 8 alt 8 üst olacak şekilde düşünüyorum fiyat bilgisi alabilirmiyim ?

  • Dt. Ufuk Tosun

   Merhaba Demirhan,

   zirkonyum fiyat teklifini mail adresinize ilettik.

 • Betül

  Ön dişlerim de çok fena sarılık hali mevcut ergenliğimden beri azı dişlerimde de dolgu var ağzımda çürük var toplum için de güçleniyorum konuşamıyorum çok muzdaribim yaptırmak istiyorum dişlerini ama ne yaptırmam gerekiyor hiçbir bilgim yok yardımcı olur musunuz email adresime gönderirseniz cevabınızı çok memnun olurum

  • Implant dental

   ayrıntılı bilgi mail adresinize yollanmıştır.

 • Esin

  Merhaba dişlerimin doğal yapısı aşırı çarpık ve dişlerimin arasında boşluk olmamasına rağmen zamanla açılıyor ve orda çürüme yapıyor ön dişlerimin arasına sürekli dolgu yaptırıyorum ama tel tedavisi istemiyorum 14 dişime zirkonyum kaplama düşünüyorum yaptırdıktan sonra alttaki dişlerim de hala çürüme sorunu devam eder mi ve 14 kaplamanın fiyat bilgisini mail atar mısınız teşekkürler

  • Implant dental

   Eğer diş teli istemiyorsanız ki öncelikli olan yöntem o olmalıdır zirkonyum kaplama yapılacak ise alttaki dişler çürüme yapmayacaktır. Fiyat bilgisi mail ile iletilmiştir.

 • Emre

  Merhaba daha önce diş teli tedavisi gördüm fakat görüntüsünden memnun değilim üst çene on adet , alt çene on adet olacak şekilde zirkonyum kaplama yaptırmak istiyorum fiyat öğrenebilir miyim?

  • Implant dental

   Merhaba Emre bey,

   Zirkonyum kaplama fiyatı bilgisi mailinize cevap yollandı.

   Saygılarımızla.

 • çiğdem

  Merhaba 12 24 ve 26 dısım yok kaplama fıyat lutfen

  • Implant dental

   Merhaba Çiğdem hanım,

   3 adet diş kaplama ücreti tdb zirkonyum fiyatlarına göre 2100 tl tutacaktır.

   Saygılarımla.

 • Ahmet

  Merhaba ben 18yaşındayım dişlerime dolgu yapılmıştı ama sarı dolgu yapılmış öndeki 4 5 dişimde aynı sıkıntı var rahatsız olmaya başladım zirkonyum kaplama tavsiye eder misiniz ya da ne tavsiye edersiniz yaşım biraz erken mi bunun için teşekkür ederim şimdiden

  • Implant dental

   Merhaba,

   Estetik dolgular ile sorununuzu halledebilirsiniz. Şuan için yazdığınız nedenlerle kaplama yapmak doğru olmaz.

   Saygılarımızla.

 • Gamze

  Merhaba
  15 diş için zirkonyum kaplama düşünüyorum ama bir dişim çekildi direk yaplama yapılabilir mi fiyatını öğrenebilir miyim
  Kolay gelsin

  • Implant dental

   Merhaba Gamze Hanım,

   Çekilen dişleriniz kaplama yaptırmanıza engel olmaz. Kliniğimizde devletin verdiği fiyatlar geçerlidir. diş başına 700 tl gibi.

   Saygılarımızla.

 • Talip

  Sol alt son azı dişim çekildi (20 lik diş değil 20 lik dişim çıkmamış)buraya köprü uygulaması yapılabilirmi

  • Implant dental

   Merhaba,

   Evet efendim yaptırabilirsiniz.

 • Demet

  Merhaba üst cene 14 dış zirkonyum kaplama alt cene içinde 2 implant fiyatı alabilirmiyim

  • Implant dental

   Merhaba Demet Hanım,

   Sitemizde de bulabileceğiniz Tdb fiyat tarifesine uymaktayız, teşekkür ederiz.

 • Esra

  Merhabalar diş teli tedavisi görüyorum Gülerken ve konuşurken üst dişlerimin tamamı görünmüyor yarısı görünüyor . doktorum lamine yapılabileceğini söyledi. Lamine ile dişlerin boyutunu uzatmak mümkün mü

  • Implant dental

   Merhaba Esra,

   Doktoruna danışmış ve sorunun için çözüm üretilmiş doktoruna güvenmeli ve uymalısın.

   Saygılarımla.

 • Hasan

  Tüm dişlerime porselen kaplama yaptırmak istiyorum estetiklik ve güzel görünüm için yaşım 23 diş sağlığı açısından nasıl olur mail adresime önerilerinizi ve fiyat teklifinizi sunarmısınız?

  • Implant dental

   Merhaba Hasan,

   Yaşın daha tüm dişlerini kaplatmak için çok genç ciddi bir sağlık problemi yaşamıyorsan doktoruna daha mantıklı çözümler için danışmalısın, dişteli gibi çözümlere yönelmelisin öncelikle.

 • Fatma

  Merhaba. Alt ve üst cenede on tarafta 8er dis toplamda 16 dis zirkonyum kaplama fiyati almak istiyorum. Fiyat bilgisi verirseniz sevinirim.

  • Implant dental

   Mail adresinize teklif atıldı efendim.

 • Hatice

  Bütün dişlerimi Zirkonyum Kaplama yaptırmak istiyorum fiyat alabilir miyim

  • Implant dental

   Merhaba Hatice Hanım,

   İsteğiniz üzerine mail adresinize teklifimizi yolladım. Türk diş hekimleri yasasında internetten alenen fiyat bilgisi vermek yasaktır.

 • İlkay Yusuf

  Merhabalar, 16 yaşındayım ve alt üst dişlerim olmak üzere hepsine porselen veya zirkonyum kaplama yaptırmak istiyorum. Ayriyeten alt ön iki dişim ise yarıdan kırık ve kırık olan dişin içerisinde ilaç var.

  Tamamen dişlerimin beyaz bir görünüme kavuşmasını istiyorum, net fiyatını öğrenebilirsem çok sevinirim

  iyi çalışmalar.

  • Implant dental

   Merhaba İlkay,

   Kirik dişlerin için evet doğru çözüm kaplama ama daha yaşın 16 tüm dişlerini sadece beyaz görünecek diye kaplatman ileride çok büyük sıkıntılara yol açacaktır. Kaldı ki biz 16 yaşında bir hastaya sadece beyaz görünsün diye bütün dişlerini kaplama yapamayız. Etik bulmuyoruz.

 • Batuhan

  Merhaba , sağ üst 1 numaralı çekilen dişim için implant yaptırmak istiyorum fiyat öğrenebilir miyim ?

 • Remzi

  Üst ön iki dişim için kaplama fiyatı nedir acaba?

  • Implant dental

   Merhaba efendim ön 2 diş için kaplama ücretini toplamda kliniğimize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

 • Ferdi Cakir

  Iyi günler almanyada oturuyorum üst cene icin all on four tedavisine bas vurmak istiyorum fiyat icin bilgi alabilirmiyim?

  • Implant dental

   Merhaba Ferdi.

   Kliniğimizde all on four uygulaması yapılmamaktadır. Yalnız istanbulda yapan yerler mevcut bir kaç yere başvurursanız yapanı bulabilirsiniz.

 • Meral

  Merhabalar ön iki diş için zirkonyum kaplama yaptırmak istiyorum fiyatı ne kadar olabilir?

  • Implant dental

   Merhaba Meral,

   Yasa gereği internet ve benzeri mecralarda açıkça fiyat vermemiz yasaktır. Ayrıntılı fiyat ve diğer bilgiler için aramalısınız.

 • Furkan

  Diş yaptırma fiyatları ortalama kaç to 32 diş ?

  • Implant dental

   Merhaba Furkan,

   Diş yaptırma derken açıkçası anlayamadım, eksik dişler için implant yöntemi var, estetik ve ufak sorunlara karşı kaplama tekniği var açmalısınız.

 • Eda Günay

  Merhaba ben üstteki 6 dişime ve alttaki 7 dişime zirkonyum kaplama yaptırmak istiyorum. Fiyat bilgisi alabilir miyim rica etsem ? Tam maliyeti olarak… bir de 22 yaşındayım mesleğim oyunculuk sizce yaş ve meslek açısından da kaplama yaptırmak beni olumsuz etkiler mi? Alt dişlerimden en sağda bir tanesi biraz öne doğru sol tarafta da yamuk olan var sizce kaplama için uygun olur mu? Şimdiden teşekkürler…

  • Implant dental

   Merhaba Eda Hanım,

   Fiyat vermemiz yasak telefondan sormalısınız ama, estetik açıdan güzel olması için kaplama yaptıracaksanız emax gibi yöntemlere bakmalısınız.

   Saygılarımla

 • Oğuzhan

  Merhabalar ön dişlerdeki ayrıklık için zirkonyum tedavisi uygulanabilir mi yoksa lamine daha mı uygundur ?

  • Implant dental

   Merhaba Oğuzhan,
   ön dişlerdeki ayrıklık için en doğru tedavi diş teli tedavisidir.

 • Ayse

  Alt cene ve ust cene toplam 25 tane implant yaptirmak istiyorum. Fiyatini ogrenebilir miyim

  • Implant dental

   Merhabalar Ayşe Hanım

   Her dişe implant yaptırmak oldukça pahalı bir çözüm tüm ağız implant üstü kaplama istiyorsak alt çeneye 6 üst çeneye 6 implant yaptırıp 28 diş kaplaması yaptırmanız yeterli olacaktır.

 • Aslı

  Merhaba üst önde iki dişim çarpıklık (köpek dişi) estetik zirkonyum kaplama yaptırmak istiyorum 2 diş için fiyat nedir mail ile bilgi vermenizi rica ederim teşekkürler

  • Implant dental

   Merhaba Aslı Hanım,

   kaplamalarını için tdb fiyatları geçerlidir. kısaca 365×2 ayrıca kıymetli metal ( zirkonyum ) ücreti alınır ayrıntılı bilgi için 0216 641 45 15 arayınız.

 • Hasan

  Merhaba ,

  Alt ve üstten 6 şar adet dişimi yaptırmak istiyorum. yaptırmak istediğim ön üst dişlerimden birtanesi kayıp. kaplama yapılırken altı boş olsada köprü şeklinde uygulama yapılabilmekte mi ? mutlaka implant ile doldurulmalı mı ?
  12 diş için zirkonyum kaplama ve 1 implant için fiyat rica edebilir miyim ?

  Teşekkürler,

  • Implant dental

   Merhaba Hasan Bey,

   Eksik dişinize implant yaptırmak veya köprü şeklinde istemek tamamen sizin isteğiniz doğrultusunda olacaktır. yasa gereği alenen fiyat açıklamamız yasak efendim 0216 641 45 15 nolu telefondan size yardımcı olmaktan mutlu olacağız.

   • Eyyüp

    Zirkonyum diş kaplamada yaptırdıgım dişlerden çok memnun kaldım ve yapılan tedavim hala devam etmektedir yaptırdıgım diş ve diger tedavilerim çok saglam ve temiz iş yapılıyor ve bunun yanında güler yüzlü personelinin olması çok memnun etti teşekkürler

 • Ali

  Merhabalar sadece ustten 4 disim zirkonyum olmasi gerekiyor fiyat bilgisi alablirmiyim

  • Implant dental

   Merhabalar Ali Bey,

   4 Diş için zirkonyum kaplama ücreti tdb fiyatlarına göre 4x365tl ayrıca kıymetli metal ücreti eklenmektedir. 0216 641 45 15 nolu telefondan toplam ücreti danışabilirsiniz.

 • Emre

  16 adet dişimi üst 8 alt 8 şeklinde yaptırmak istiyorum fiyatını öğrebilir miyim ? Ayrıca 3 adet alt çene dişim kayıp onlar içinde iplant fiyatını öğrenecektim.

  Genel olarak 16 Diş zirkonyum kaplama 3 adet diş iplantı ve 2 adet de dolgu yaptırmam gerekiyor.Bunların Toplam Fiyatlarını email adresime atarsanız sevinirim.
  İyi çalışmalar

  • Implant dental

   Merhaba Emre Bey,

   Mail adresinize istekleriniz iletilmiştir.

   Saygılarımızla.

 • Tekin çelikel

  Alman malı BEGO marka implant fiyatını öğrenebilirmiyim

  • Implant dental

   Merhaba Tekin Bey,

   Kliniğimizde Alman zirkonyum ve Alman nanoplant ürünleri kullanılmaktadır.

   • Mustafa kirkiz

    6 adet dişim çürük fiyat alabilirmiyim

    • Implant dental

     Merhaba Mustafa bey,

     Dişleriniz eğer sadece çürük ise zirkonyum kaplamadan önce dolgu ve kanal tedavisi eğer onlar yeterli gelemeyecek durumda ise zirkonyum kaplama seçeneğine yönelmesiniz.

     Saygılarımla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir