Ataşehir implant tedavisi

Çekmeköy’de faliyet gösteren  Dr. Ufuk Tosun, diş hekimliği diplomasını aldıktan sonra İngiltere’de yaptığı yüksek lisans ve bir çok başarılı çalışmalar sonucu, önce FELLOW, sonrasında da DİPLOMATE ünvanı ile ödüllendirildi. Şuan kliniğinde yapılan başlıca çalışmalar aşşağıdaki gibidir.

Ümraniye Bölgesine Hizmet Verdiğimiz Diş Hekimliği Hizmetleri

Ümraniye İmplant Tedavileri (implant ve implant-üstü potezler)

Estetik Diş Hekimliği ( Diş Beyazlatma, Porselen laminalar, zirkonyum kronlar )

Ağız, Diş ve Çene Hastalıkları cerrahisi ( Diş çekimleri, 20.yaş dişi çekimleri, Gömük diş operasyonları, Apikal rezeksiyon operasyonları, Sinüs lifting operasyonu (Sinüs tabanı yükseltme operasyonu), Alveol Kreti Düzeltme, Kemik grefti (Kemik tozu) uygulamaları, İnley-Onley Kemeik Greti Uygulamaları gibi tedaviler yapılmaktadır.

Endodonti (Kanal Tedavileri)

Protez ( Sabit ve Hareketli Protezler). Sabit Protezler: Porselen kron-köprüler, Zirkonyum Kron-Köprüler, Porselen lamina uygulamaları..Hareketli Protezler: Total protezler, Parsiyel Protezler, Hassas tutuculu protezler, İmplant-üstü hareketli protezler (overdentures) tedavileri sunulmaktadır.

Orthodonti (Çapraşık dişlerin düzeltilmesi tedavileri, Sabit ortodontik tedaviler (Tel tedaileri), Hareketli  apereylerle yapılan tedaviler, Splint uygulamaları )

Konservatif ( Restoratif ) Diş Tedavileri ( Kompozit dolgular, Porselen İnley, Porselen Onley tedavileri yapılmaktadır.

Periodontoloji (Diş taşlarının temizlenmesi , Periodontal Küretaj, Gingivektomi, Gingivoplasti, Flep Operasyonları, Dişeti operasyonları, Kron boyu uzatılması operasyonu gibi tedavileridir.

Dr. Ufuk Tosun, BDS, MScD (Dental Implants, UWCM, Cardiff – UK)
(Diplomate of The International Congress of Oral Implantologist)
GSM:+ 90 – 533 395 89 89
Tel:+ 90 – 216 641 45 15
E-mail:bilgi@implantdental.gen.tr

 

İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan Ümraniye ilçesi İstanbul’un en hızlı gelişen ilçelerinden biridir. Ümraniye’de halk kent kültürünü korumayı başarabilmiştir.

İlçede 14 mahalle 6 belde ve 4 köy bulunmaktadır. 22 bin hektardan oluşan zemin alanı ile önemli bir yüzey kaplamaktadır.  Ümraniye eskiden çok yeşil ve ormanlık bir alan olduğundan bölgenin adı bir süre Ormaniye olarak adlandırılmıştır.  Ümraniye, Üsküdar bölgesine Sırasıyla Bizans, Abbasiler, Danişmentliler ve Osmanlı İmparatorluğu hakim olmuştur.

1960 yılına değin köy ve belde olarak kalan Ümraniye bu tarihten sonra bölgeye organize sanayi bölgesi yapılmasından dolayı gelişmeye başlamıştır. Günümüzde nüfusu 700 bin civarındadır. Ümraniye, emlak konusunda da oldukça gelişmiştir. Özellikle son yıllarda emlak fiyatlarının çok yükseldiği Ümraniye, emlak anlamında ciddi bir yatırım bölgesidir.

Ümraniye’de hastaneler ve diş poliklinikleri de yeterli seviyededir. İlçede devlet hastanesi ve sağlık ocakları hizmet vermektedir. Bunların dışında özel hastaneler ve poliklinkler de Ümraniye halkına üst düzey hizmet sunmaktadır.

Bunlardan biri de İstanbul İmplant Centre’dir. Ümraniye Diş Hekimi konusunda ön plana çıkan poliklinik birçok farklı diş operasyonuna imza atmış, alanında yetkin ve deneyimli bir polikliniktir. Ümraniye Dişçi ve Ümraniye implant arayan tüm hastalarımız için yeterli fiziksel imkânlarımız ile hastalarımızın taleplerini yerine getirmeye ve onlara şifa dağıtmaya hazırız. Sizleri de diş sorunlarınızı çözmek için en kısa sürede İstanbul İmplant Centre’ye bekliyoruz.

Hekim:

Dt. Seçkin Horozal

For a Lifetime of Smiles!

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir