implant yapımı

Çekmeköy Diş Hekimi Dr. Ufuk Tosun, BDS, MScD (Dental Implants, UWCM, Cardiff – UK)

(Diplomate of The International Congress of Oral Implantologist)

Çekmeköy diş hekimi Dr. Ufuk Tosun, diş hekimliği diplomasını aldıktan sonra İngiltere’de yüksek lisans yaptı ve önce FELLOW, sonrasında da DİPLOMATE unvanı verildi. Şuan kliniğinde yapılan başlıca çalışmalar aşağıdaki gibidir.

Çekmeköy Diş Hekimliğinde Yaptığımız Tedaviler

Aşağıda diş hekimi olarak yaptığımız uyguladığımız bazı tedaviler hakkında genel bilgilendirme yapılmaktadır. Daha spesifik bir sorununuz olduğunu düşünüyorsanız diş hekimi ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz. İstanbul Çekmeköy adresinde her türlü diş tedavisi ve uygulamaları diş hekimi tarafından profesyonelce yapılmaktadır. Randevu almak veya diş konusunda bilgi sahibi olmak adına sadece aramanız yeterli olacaktır. Gerekli bilgi telefonda verilecektir.

İmplant Tedavileri (İmplant ve İmplant Üstü Protezler)

İmplant, eksik dişlerin iyi bir şekilde (gerçeğe uygun – ayırt edilemeyecek şekilde) çene kemiği üzerine yerleştirilen basit bir işlem olarak ön plana çıkar. Diş implant sağlık ve güzel bir gülüş anlamına gelir. Tabi ki implant işlemini gerçekleştiren doktor bu konuda ilgili – bilgili ve iyi eğitim almış olmalıdır. Genel cerrahisi bilgiler ışığında yapılan bu uygulama son yıllarda eksik dişin şikayet olmaktan çıktığı bir işlem diyebiliriz. İmplant ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızı diş hekimi adresinden rahatlıkla cevaplandırabilirsiniz.

Estetik Diş Hekimliği ( Diş Beyazlatma, Porselen laminalar, zirkonyum diş kronlar )

Diş hekimi sadece ağrı, sızı diş eksikliği ve diğer şikayetlerinizde değil estetik açıdan eksik gördüğünüz noktalarda da gerekli tedavi ile destek olmalıdır. Ortodonti, diş beyazlatma, zirkonyum, ve diğer bütün profesyonel işlemlerde İstanbul Çekmeköy adresinde size destek olmaya devam ediyoruz. İhtiyacınız olan tüm diş tedavisi işlemlerinde bir telefon uzağınızdayız.

zirkonyum fiyat

Ağız, Diş ve Çene Hastalıkları cerrahisi

Diş çekimleri, 20.yaş dişi çekimleri, gömük diş operasyonları, Apikal rezeksiyon operasyonları, Sinüs lifting operasyonu (Sinüs tabanı yükseltme operasyonu), Alveol Kreti Düzeltme, Kemik grefti (Kemik tozu) uygulamaları, İnley-Onley Kemeik Greti Uygulamaları gibi tedaviler yapılmaktadır. Bunun dışında diş hastalıkları ile ilgili de profesyonel bir yaklaşımla Çekmeköy adresinde sizinleyiz. . Diş beyazlatma işlemleri de büyük bir profesyonellikle Çekmeköy İstanbul adresinde estetik işlemler dişlere yapılan tüm müdahaleler yer almaktadır.

Endodonti (Kanal Tedavi)

Protez ( Sabit ve Hareketli Protezler). Sabit Protezler: Porselen kron-köprüler, Zirkonyum Kron-Köprüler, Porselen lamina uygulamaları..Hareketli Protezler: Total protezler, Parsiyel Protezler, Hassas tutuculu protezler, İmplant-üstü hareketli protezler (overdentures) tedavileri diş hekimi tarafından sunulmaktadır.

Orthodonti (Ortodonti)

Çapraşık dişlerin düzeltilmesi tedavileri, Sabit ortodontik tedaviler (Diş teli fiyatlarını inceleyin), Hareketli apereylerle yapılan tedaviler, Splint uygulamaları, diş hekimi tarafından yapılmaktadır.

Konservatif ( Restoratif ) Diş Tedavileri

Kompozit dolgu, Porselen İnley, Porselen Onley tedavileri yapılmaktadır. Diş Taşı Temizliği İşlemi

Periodontoloji

Periodontal Küretaj, Gingivektomi, Gingivoplasti, Flep Operasyonları, Dişeti operasyonları, Kron boyu uzatılması operasyonu gibi tedavileridir

dis teli fiyatlari

MsC. Dt. Aydın Bilge

Diş Taşı Temizliği (tartar)

Zamanında müdahale edilmemesi durumunda diş etine bağlı rahatsızlıkların meydana gelmesinde son derece önemli bir etmen olarak dikkat çeker. Başlangıçta açık sarı ve yumuşak olan eklentilerin zaman içerisinde, tükürük etkisi ile (içeriğinde bulunan kalsiyum nedeniyle) sertleşmesi şeklinde açıklanabilir. İstanbul Çekmeköy bulunan diş kliniği aracılığıyla diş taşı temizliği ve ağız diş ve çene ile ilgili tüm sorunlarınızı rahatlıkla çözüme kavuşturabilirsiniz.

Çekmeköy Dişçi Hizmeti İçin Anadolu Yakasındayız

İstanbul’un Anadolu Yakasında yer alan, ,eksiden Ümraniye’ye bağlı iken 2009’da 17 mahalle ve 5 köyle birlikte ilçe haline getirildi. 230 bin nüfusa sahip ilçede yerleşimlerin çok büyük bir kısmı yenidir. Günümüzde İstanbul konu arsa rezervlerinin büyük bir kısmı Çekmeköy’de olduğundan ilçe yeni yapılan konut projeleri ile sürekli göç almaktadır. Çekmeköy, gelecek vaad eden bir ilçedir. Konut yatırımları olsun, hemen yanı başında bulunan Sabiha Gökçen Havalimanı olsun çok önemli gelişme aksında yer alan Çekmeköy, tıbbi hizmetler açısından da gelişme göstermekte.

Çekmeköy İstanbul Ağız ve Diş Merkezi

Yeni hastanelerin yapıldığı Çekmeköy diş hekimi ihtiyacını da yeni yeni giderilmeye başlandı. Çekmeköy diş hekimi açısından yeterli seviyeye henüz ulaşmadı diyebiliriz. Kaliteli bir diş kliniği ve güvenilir uzun süreli çalışabileceğiniz bir diş hekimi ihtiyacı için Çekmeköy başta olmak üzere İstanbul genelinde hizmet vermeye devam ediyoruz. . İstanbul İmplant Centre Çekmeköy bölgesinde implant, kanal tedavisi, diş çekimi, dolgu, periodontoloji, endodonti ve ağız ve diş sağlığı başta olmak üzere tüm ortodontik işlemlerde hizmet vermektedir.


Dişleriniz Önemlidir | İyi Diş Hekimi Farkı

Diş ihmale gelmez, ağız ve diş sağlığı hayatın tadını aldığımız, mutlu olduğumuz kendimizi iyi hissettiğimiz en önemli organlarımızdır. Bu sebepten işinin uzmanı bir diş hekiminden destek almak diş ve sağlık ilişkisinde son derece büyük bir önem arz etmektedir.

Diş tedavileri doğru bir ekip tarafından yeterli teçhizatlarla uygun şekilde yapılmadığı takdirde başarılı sonuçlar vermez. Bu bakımdan diş sağlığı ve estetik açıdan kendinizi alanında kendini yetiştirmiş, deneyimli bir diş hekimi ile iletişim içinde olmanız gerekir.

Ne Yapmak Gerekiyor | Diş Hekimi Tercihi

Söz konusu olan diş hekimi ve diş sağlığı olduğunda doğru hekimi tercih etmek son derece büyük bir önem arz etmektedir. Bu konuda yıllarca çalışmalar yapmış, işinde uzman ve bu tedavi konusunda fazlaca deneyim sahibi olan bir diş hekimi ile iletişim içerisinde olmanız tek başına hasta doktor değil sadece rutin muayene olarak ön plana çıkan bir işlem olacaktır.

Çocuk Diş Hekimi

Bazı işlemlerde çocuk diş hekimi eksikliği özellikle ortaya çıkmaktadır. Randevu konusunda bazı çalışmalar göstermiştir ki diş hastalıkları merkezi ve hasta ile ilgili en büyük sorunların, uygun çocuk diş hekimi eksikliğinde ortaya çıktığını gözler önüne sermiştir. Bunun dışında aynı çalışmada kanal tedavisi ve diş hekimi koltuğu da katılımcılar için fazla zorlandıkları seçenekler arasında bulunmaktadır.

Uzun Vadede Sorunların Çözümü

Böylece orta ve uzun vadede çok daha sağlıklı dişlere sahip olursunuz. Sizler de dişleriniz konusunda hassas olarak sadece rutin kontrollerde diş hekimi ziyaretinde bulunabilirsiniz. Çünkü genel olarak tedavisi zamanında uzman kişiler tarafından yapılan kişiler diş hekimleri ile sadece kontrol zamanlarında karşılaşırlar. Herhangi bir sorunları olması durumunda da diş hekimleri tarafından uygulanan tedavi veya diş tedavisi hem daha kısa süreli hem de fazla can sıkıcı olmayacak şekilde yapılacaktır..

Diş sağlığı konusunda aklınıza gelen her türlü soruda bize ulaşabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden bizi takip ederek diş sağlığı ve diş ile alakalı tüm sorununuzun çözümüne göz atabilirsiniz.

İstanbul Çekmeköy İmplant Merkezi

Adresimiz ve yaptığımız işlerle ilgili gerekli bilgilendirmeleri yaptık. Daha çok diş sağlığı ve dişlerle alakalı aklınıza gelen her türlü sorunda sadece bir telefon uzağınızda yer alıyoruz. Bunun dışında daha fazla bilgi sahibi olmak için dilerseniz bizi ziyaret eden yorumlarına göz atabilirsiniz. Sağlıklı bir gülümseyiş çok uzağınızda değildir. Bizi takip etmeye edin…

Diş Hekimi
Ufuk Tosun, BDS, MScD (Dental Implants, UWCM, Cardiff- UK)

GSM: 0533 395 89 89
Tel.: 0216 641 45 15

Hekim:

Dt. Seçkin Horozal

For a Lifetime of Smiles!

Yorum ( 24 )

 • Sema

  Merhabalar sizi geç keşfetmenin üstünlüğü
  Yaşıyorum. Hicam ben iki hafta once yukarıdan 8 aşağıdan 4 dişe zirkon yaptim hep eksik dışım var idi hem de sağlık sorunumum
  Dişlerim hepsi aynı hizada ona doğru firlak gibi oldu lateral dişimde ağrı kasılma var diş ince diye kanal yapılmamış güya ağrım var dedim doktoruma bana mikro klima ağrı dedi psikolojik ağrı imis sizce tek bir dişte psikolojik ağrı olur mu param olsa size yeniden yaptırır idim çıkarmasını talep ettin kabul etmedi dışım zarar görür imis sizce tek bir dişte psikolojik ağrı olur nu devam ederse dışardan zirkinky dişe kanal yapılır mı

  • Dt. Ufuk Tosun

   Merhaba Sema hanım, bu kadar süre psikolojik ağrı olması normal değil hekiminize tekrar başvurmanızı öneririz.

 • Ayşe soba

  Merhaba ufuk bey benim üst çenem hiç diş yok damak yapıldı fakat kullanamıyorum imlant ve kaplama yaptırmak istiyorum kaç tane imlant gerekir üstünede kapla yapılırsa fiyat ne olur ve taksit yapıyormusunuz teşekkürler

  • Admin

   Merhaba Ayşe Hanım,

   Muayene edip çene yapınızı görmek ve karar vermek gerekir.

 • Ufuk sezg.

  merhaba ufuk bey, bende çekmeköy merkezde oturuyorum, implant konusunda diş hekimi olarak sizi önerdiler benim üst çenemde aynaya bakınca arka 2 sol dişim çekildi yerleri iyice iyileşti ve yine aynaya bakında alt sağ çenemde 3 diş eksildi ne fiyat ne olacaktır, ve ortalama ne kadar sürecektir.

  • Admin

   Öncelikle teşekkür ederim yerimiz çekmeköy merkeze oldukça yakın evet, anladığım kadarıyla 5 diş eksiğiniz var bu implantların fiyat listesini hesaplamanız için implant fiyatları sayfamızı inceleyebilirsiniz. ortalama 3 ay sürecektir.

   Diş Hekimi Ufuk Tosun

 • Irem

  Merhabalar. Dişlerimi düzenli fırçalamama rağmen çürüme oldu. Bir dilimde kanal tedavisi ihtiyacımümkün var. Geçen gün gittiğim diş doktoru bana bu konuda bir şey yapamayacağını sadece düzenli fırçalarsam çürümenin duracağını söyledi. Kanal tedavisi yapacağını söyledi. Açıkçası kaçtım diyebilirim. Neyse bu konuda sizin fikriniz ne acaba? Fırçaladığım halde sararıp çürüyen dişlerim var.

  • Admin

   Merhaba İrem Hanım,

   Bazı insanlarda ne yazıkki genetik olarak dişlerinizi ne kadar fırçalasanızda çürüme devam edebilir. Yapmanız gereken diş bakımınız dışında düzenli doktor kontrolüdür. Eğer doktorunuz kanal tedavisi önerdi ise bu öneriye kulak asmanız gerekmektedir. Kanal tedavisi o dişin kurtulması için tek yöntem olabilir.
   Saygılarımızla.

 • Diler ER

  Bugün implant diş tedavisinde en pahal? olan şey kesinlikle implant fiyatları değildir. En pahalı olan şey geç kalma ve ihmaldir. Geç kalındığı taktirde diş tedavisinin toplam? 2 katına çıkmaktadır.

  • Admin

   çok doğru bir konuda yazmışsınız Diler hanım, en büyük hatalardan bir tanesi geç kalınmasıdır.

 • Ceren

  Ufuk Bey merhabalar,
  Benim iki ya da uc disimde curuk baslangici var sanirim. Kararmalar goruyorum. Ayrica dis tasi temizligi ve beyazlatma dusunuyorum. Sigarayi birakma sonrasi böyle bir arayis icinde sizi buldum evime yakinsiniz sanirim cekmekoyde

  • Admin

   Merhaba Ceren Hanım,

   Evet çekmeköyde yakınız, diş çürükleri ve sararmalar ihmal edilmemesi gereken bir durum, normal şartlarda dişlerinize bakımınızı ihmal etmeseniz bile 6 ay veya yılda bir diş temizletmeli ve çürük ile iltihap kontrollerini yaptırmalısınız.

 • Duran Erkorlar

  Merhaba çekmeköy merkez mahallesinde ikamet ediyorum diş hekimi ararken sizi buldum, dişlerimin dolgu ve 2 dişimde kanal tedavisine ihtiyacım var, bir dişimde eksik ama yanlardan kestirip köprümü yaptırsam yoksa direk implant mı yaptırsam bilemedim. Bu konuda bir diş hekimi olarak ne önerirsiniz.

  Selamlar hocam

  • Admin

   Merhabalar Duran Bey,
   Diş ekliği konusunda bizim önereceğimiz işlem implant tedavisidir. kesilen dişler ileride sorun çıkartabilmekte implant ise uzun ömürlü ve başka dişe zarar vermeyen bir yöntem, yinede doktorunuza danışmanız en doğrusu olacaktır.

   Saygılarımızla.
   Diş Hekimi
   Ufuk Tosun, BDS, MScD (Cardiff Uni., UK)

 • Mustafa D.

  merhabalar ufuk bey ben çekmeköy merkez mah. oturuyorum diş hekimi olarak sizi önerdiler kliniğinize ne zamanları gelebilirim benim bazı implant ve dolgulara ihtiyacım var yemek yiyemez hale geldim. ayrıca bir dişim havalar az soğusa çok sızlıyor, bunun nedeni nedir yardımlarınız için teşekkür ederim.

  • Admin

   Merhabalar Mustafa Bey,
   Diş doktorunuz genel bir kontrol yapıp neler yapılmalı beraber konuşmalısınız. Sızlama nedeniniz bir dişinizde oluşan çürük veya hassasiyetten olabilir oda bir film ile görebilir.

   Saygılarımızla.
   Diş Hekimi
   Ufuk Tosun, BDS, MScD (Cardiff Uni., UK)

 • Okan Sergeç

  merhabalar öncelikle kolay gelsin çekmeköyde diş hekimi konusunda sizi önerdiler benim 2 adet azı dişim ve 1 köpek dişim eksik ayrıca 1 veya 2 adet dolgu yaptırmam lazım kısaca 2 implant fiyatı ve 2 dolgu fiyatı nedir söylermisiniz.

  • Admin

   Merhaba Okan Bey,

   implant fiyatlarımızı implant fiyatları sayfamızdan tdb nin açıkladığı şekli ile inceleyebilirsiniz. ayrıca dolgu ücretleri eğer kanal tedavisi o sayfamızda vardır.

   Saygılarımızla.
   Diş Hekimi
   Ufuk Tosun, BDS, MScD (Dental Implants, UWCM, Cardiff- UK)

 • Dilek A.

  Merhabalar çekmeköy dişçi ararken sizi buldum haritadaki yerinizi tam anlayamadım, 2 diş dolgum ve 1 veya 2 implant tedavisi yaptırmam gerekiyor implant tedavisi olurken herhangi bir acı hissediyor muyum nasıl oluyor yardımcı olur musunuz.

  • Admin

   Merhaba Dilek Hanım,

   Dolgular acısız çalışmalardır. implantlar ise yine aynı şekilde anestezi altında yapıldığı için sizin acı hissetmeniz söz konusu değil.

   Diş Hekimi
   Ufuk Tosun, BDS, MScD (Dental Implants, UWCM, Cardiff- UK)

 • Murat Özdeğer

  merhaba ufuk bey ağzımda 2 adet çürük var biri kökten çürüdü biri daha yarısından fazla duruyor bana nasıl yardımcı olabilirsiniz dişçi dişçi gezmek istemiyorum çekmeköyde de diş hekimleri belli bana nasıl yardımcı olabilirsiniz ve kaç kez gelmem gerekebiliri. ?

  • Admin

   Merhabalar Murat Bey,

   Kökten çürüyen dişiniz için sanırım yapılcak birşey kalmamış, ve lokal çürümüş dişiniz için ise önce bir panaromik rontgen çekip, kanal tedavisine ihtiyaç var mı yoksa dolgu ile kurtulur mu doktorunuzun incelemesinde yarar var. kökü ile çürüyen dişiniz için ise önce kalan kökü yerinden alıp eğer uygun durumda ise implant çalışması programlanabilir.

   Saygılarımızla. Çekmeköy Diş Hekimi Dr. Ufuk Tosun

 • Zehra Dingeç

  merhaba ufuk tosun bey çekmeköy dişçi ararken size ulaştım alt çenemde ciddi çürükler var özellikle yemek yerken çok soğuk veya çok sıcak ise sızlama yapıyor muhtemelen bir kaç dolgudan fazlası lazım ayrıca diş parlatma ihtiyacımda var. yardımcı olursanız sevinirim.

  • Admin

   Merhaba Zehra Hanım,

   Eğer yemek yerken sızlamalar oluşuyorsa dişlerinizde hassasiyet artmış ve öncelikle bir röntgen alınıp değerlendirilmesi gerekiyor.
   Saygılarımızla.

   Çekmeköy Diş Hekimi Dr. Ufuk Tosun, BDS, MScD (Dental Implants, UWCM, Cardiff – UK)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir