sancaktepe implant

sancaktepe implant tedavisi için implant fiyatları ve diğer dolgu, kanal tedavisi ile protez tedavisi fiyatları için 0216 641 45 15 nolu telefondan ulaşınız.

Ayrıca bölgeye yakın üniversite hastaneleri de Sancaktepe’nin sağlık ihtiyaçalrını karşılamaktadır. Bunun dışında Sancaktepe diş hekimi ihtiyacını diş poliklinikleri karşılamaktadır. Bölgede bir miktar da özel hastane bulunmaktadır. Sancaktepe Dişçi açısından yeterli sayıya ulaşmış değildir. Ancak bu açığı Sancaktepe İmplant merkezi, karşılamaya çalışmaktadır. Muhtemeşem altyapısı ile uzman kadrosu bve deneyimli ekibi ile İstanbul İmplant Centre implant, diş bakımı, diş beyazlatma gibi birçok diş tedavisinde hastalarına şifa dağıtmaktadır. İstanbul İmplant Centre hakkında daha detaylı bilgi almak ve bizimle tanışmak için lütfen bizi ziyaret ediniz.

İmplant merkezindeki genel işlemler

sancaktepe implant Tedavileri (implant ve implant-üstü potezler)
Estetik Diş Hekimliği ( Diş Beyazlatma, Porselen laminalar, zirkonyum kronlar )
Ağız, Diş ve Çene Hastalıkları cerrahisi ( Diş çekimleri, 20.yaş dişi çekimleri, Gömük diş operasyonları, Apikal rezeksiyon operasyonları, Sinüs lifting operasyonu (Sinüs tabanı yükseltme operasyonu), Alveol Kreti Düzeltme, Kemik grefti (Kemik tozu) uygulamaları, İnley-Onley Kemeik Greti Uygulamaları gibi tedaviler yapılmaktadır.
Endodonti (Kanal Tedavileri)
Protez ( Sabit ve Hareketli Protezler). Sabit Protezler: Porselen kron-köprüler, Zirkonyum Kron-Köprüler, Porselen lamina uygulamaları..Hareketli Protezler: Total protezler, Parsiyel Protezler, Hassas tutuculu protezler, İmplant-üstü hareketli protezler (overdentures) tedavileri sunulmaktadır.
Orthodonti (Çapraşık dişlerin düzeltilmesi tedavileri, Sabit ortodontik tedaviler (Tel tedaileri), Hareketli apereylerle yapılan tedaviler, Splint uygulamaları )
Konservatif ( Restoratif ) Diş Tedavileri ( Kompozit dolgular, Porselen İnley, Porselen Onley tedavileri yapılmaktadır.
Periodontoloji (Diş taşlarının temizlenmesi , Periodontal Küretaj, Gingivektomi, Gingivoplasti, Flep Operasyonları, Dişeti operasyonları, Kron boyu uzatılması operasyonu gibi tedavileridir.

İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan ilçe,  2008 yılında idari kimliğine kavuşmuştur. Güneyinde Kartal ilçesi batısında ise Ataşehir bulunur.  Yaklaşık 250 bin nüfusu vardır.  2008 yılında çevre ilçelerden bazı mahalle ve beldeler alınarak Sancaktepe ilçesine katılmış Sancaktepe bölgesi ilçe haline getirilmiştir. Günümüzde, büyük bir konut projesi yarışının olduğu bölgede konutlar ve inşaatlar hızla yükselmektedir. Anadolu yakasında trafiğin az olması, Sabiha Gökçe havalimanına yakın olması nispeten ucuz ev fiyatları yüzünden Sancaktepe bir cazibe merkezi haline dönüşmüştür. Sancaktepe’de 20 mahalle ve bir köy bulunmaktadır.  62 bin km kare alan ölçüsü bulunan ilçenin nüfusu her yıl %10 ila %15 arasında artmaktadır. 10 yıl sonra ilçe nüfusunun 700 bini geçeceği tahmin edilmektedir. Sancaktepe’de sağlık hizmetleri devlet hastaneleri ve sağlık ocakları ile verilmektedir.

 

Hekim:

Dt. Seçkin Horozal

For a Lifetime of Smiles!

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir