0216 641 45 15 | bilgi@implantdental.gen.tr
implant bakimi nasil yapilmali

Diş eksikliği gibi rahatsızlıklara sahip olanların tercih etmesi önerilen tedavi yöntemlerinden diş implantı en iyi seçim olacaktır. Doğal dişe yakın görünüm ve kullanımının olması insanları tedavisine yönlendiriyor. implant fiyatları 2017 yılı için belirleyici etkenler arasında malzemesi, hizmeti alacağınız il, şehir, uygulama için gerek duyulan ekstra tedavi yöntemleri bulunmaktadır. Bu gibi özellikler fiyatlarda etken rol oynuyor. Örneğin çekilen dişlerin kökleri zayıf olduğunda ve kemikler eridiğinde implant tedavisinden yararlanabilmek için diş köklerinin güçlendirilmesi gerekir. Hastanın diş ve çene yapısı da implant fiyatlarını belirler.

Diş tedavisinden en iyi sonucu almak için fiyat araştırması yaparken doğru klinik ve diş hekimi seçimi de önemlidir. İşinin ehli diş hekimlerinden alacağınız implant diş tedavisi kaliteli ve uzun ömürlü olacaktır. implant fiyatları 2017 yılında 1200 TL-3000 TL aralığında değişmektedir. implantın birden fazla olması fiyatların daha uygun olmasını sağlayabiliyor. Kişinin sağlıklı ve uzun yıllar acı hissetmeden kullanacakları doğal dişe en yakın tedavi hizmetinden yararlanacağı düşünüldüğünde fiyatların uygun olduğu kanısına varılacaktır.

2016 Yılı implant fiyatları için tıklayın; 2016 implant fiyatları

Genel İmplant fiyatları ve Soru cevaplar için tıklayınız; implant fiyatları

2017 yılı için implant fiyatlarının TDB listesinde olması beklenen Fiyatları.

 • Seramik Kuron : 330 TL
 • İmplant üstü seramik kron : 760 TL
 • Tam seramik kron : 700 TL
 • Yumuşak foku greftleme : 350 TL
 • Kemik içi implant ( implant ücreti hariç ) : 910 TL
 • Supperiostal implant ( implant ücreti hariç : 1310 tl

[fc id=’1′ ][/fc]

Hekim:

Dt. Ufuk Tosun

1999 yılında Cardiff’deki Cardiff Üniversitesinde University of Wales College of Medicine Dental School’da Restorative...

Yorum ( 4 )

 • Hasan

  Dislerim cürüdü cektirip impalat dusünüyorum bayagi bir eksik var fiyatt ne olur. Ödemeler nasil olur verceginiz bilgi icin tesekkur ederim

  • Admin

   Merhabalar Hasan bey,

   Hastayı hem görmeden, hem internetten fiyat vermek doğru olmaz ve yasalarımızada uygun değil diş doktorunuza veya kliniğimize gelerek muayene olup istişare edebilir bilgi alabilirsiniz.

   • Sallam

    Ya ne saşmalıyorsunuz yasa gereği falan, Türk diş tabipleri derneği fiyat açıklıyor siz milleti kekliyorsunuz. Hadi lan.

    • Implant dental

     Merhaba öncelikle kaba da olsa yorumunuz için teşekkür ederiz. tdb nin yayınladığı fiyatlar implant için sadece işlem ücretidir, tdb bunun dışında kaç paralık implant kullanacağını doktorlara bırakırken, bununla birlikte internetten yayınlanmasını kabul etmiyor.

     Saygılarımızla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Aç
Fiyat ve Sorununuz İçin Online
Merhaba
İmplant fiyatlarını ve zirkonyum kaplama sorularınızı danışabilirsiniz.